Кожен з нас, вибираючи магазин з наміром купити нову побутову техніку, боїться, що через деякий час вона зламається. Часто трапляється, що пристрої ламаються відразу після закінчення гарантії, після чого ми повинні замінити їх на нові або віддати їх для ремонту. Чому це так? Наскільки сильно ми впливаємо на знос побутової техніки? Чому побутова техніка так часто ламається?

Чому техніка так часто псується?

Ну, по-перше, виробники такого обладнання дуже впливають на те, як довго буде використовуватися це обладнання. Вони не хочуть використовувати його протягом тривалого часу. При виготовленні такого побутового приладу вони вибирають деталі, термін служби яких не перевищує термін дії гарантії. Вони знають це, тому що проводять відповідні дослідження того, скільки такая деталь з них пропрацює до того, як вона буде пошкоджена. Це тому, що в даний час ставлення змінилося – враховується кількість, а не якість. У минулому, обладнання купувалося один раз і обслуговувалося роками, а тепер його потрібно міняти і кожні кілька років. Це тому, що ринок, будь то наш чи іноземний, змінюється дуже швидко. Це особливо помітно в області електроніки.

Наскільки сильно ми впливаємо на знос побутової техніки?

Хоча виробники не намагаються продовжити термін служби нашого обладнання, ми самі надаємо значний вплив на «термін служби» обладнання, знаючи, як легко отримати доступ до багатьох пристроїв і наскільки вони дешеві в порівнянні з тим, скільки вони коштували 10 років тому, нам все одно, ось так наше ставлення до обладнання сприяє зносу. Будь-яке обладнання, незалежно від того, наскільки дороге, має бути правильно використано. Ми просто повинні подбати про нього. Згідно з рекомендаціями виробників і загальноприйнятими правилами.

Виробники діють так, що ми частіше міняємо обладнання на нове, краще, сучасніше – це правда, але ми також, маємо великий вплив на термін служби нашого обладнання. Подумайте, скільки разів ви не хотіли сполоснути брудний посуд перед тим, як покласти його в посудомийну машину? Таких прикладів ще багато, тому, перш ніж звинувачувати виробників в несправному обладнанні, давайте самі подбаємо про нашое обладнання.