Акваріум – це і відмінний дизайнерський хід, і додатковий затишок. Сучасна різноманітність моделей висуває нові вимоги до меблів, які повинні використовуватися в якості підставки під ці екзотичні водойми.

Багато “по-старому” використовують з цією метою звичайні тумби. Тут важливо розуміти, що навіть акваріуми середніх розмірів, наповнені водою, мають пристойний вагу, і застосування неспеціальних меблевих конструкцій для таких важких і тендітних виробів є ризикованим.

Навіть якщо тумбочка, що стоїть під акваріумом, досить витривала, її тривале застосування матиме явний мінус: дверцята перестануть відкриватися, оскільки під вагою води стільниця неминуче буде просідати. Сьогодні використовувати спеціальні меблі під акваріум в один голос рекомендують фахівці і виробники.

В акваріумних тумбах ще на стадії проекту враховуються всі нюанси. Стінки і стільниці мають достатню міцність, щоб витримати ємності на десятки і сотні літрів. Між верхньою панеллю і дверцятами передбачений спеціальний зазор. Усередині ж тумб можна помістити необхідне обладнання, корми для рибок, а також будь-які особисті речі.