Малометражні квартири диктують досить жорсткі умови – компактність, універсальність. На щастя, власники будинків і котеджів можуть дозволити собі більшу свободу. Що краще придбати для обстановки і як же розставити меблі у приватному будинку найзручніше і красиво?

Свій будинок – це, як правило, більша кількість кімнат, ніж квартира, часто – наявність декількох поверхів. Кожній людині в будинку відводиться своя кімната, так-так, у подружжя теж по кімнаті. Це зовсім не означає, що родина не буде бачитися – просто у кожного буде особистий простір, обладнане за своїм смаком і віком, прикрашене відповідно особистим захопленням.

Наявність простору робить розстановку меблів у приватному будинку більш вільною – не потрібно ставити шафи, комоди впритул одна до одної. Можна не захаращувати меблями простір біля вікна.

Прохідна кімната підійде для вітальні – не ставте там ліжка, і навіть розкладні дивани. Для приїздів друзів і рідні краще відвести окрему, “гостьову” кімнату зі скромним, але універсальним набором меблів – ліжко, тумбочка, дзеркало.