Створюючи класичний інтер’єр, перевірений часом, ми втілюємо традиції минулих років для створення сучасного стилю, який відповідає новим віянням часу.

За статистикою, понад 50% жителів країни віддають при обробці квартир або будинків перевагу класичному інтер’єру. Залежно від країни, де він розвивається, класика має свої особливості.

В Англії, його відрізняє сухість і манірність, у Франції він представлений великою кількістю позолоти декоративних елементів. В Україні ми розглядаємо класичний стиль як все краще, що можна взяти з інших країн.

Вибравши класичний інтер’єр, можна з упевненістю говорити про тонкий смак господаря, який в повній мірі може оцінити гідність життя. А підрядна організація, що здійснює оздоблювальні роботи, допоможе втілити вам ваші мрії в реальність.

З історії класичного стилю

До України класичний стиль прийшов в 18 столітті і надійно завоював своє визнання в подальші роки, своїм спокоєм і стриманістю. Українська архітектура минулого часу, є свідком панування класичного стилю.

Фасади корпусів, пофарбовані в жовті кольори і прикрашені білими колонами з мармуровими сходами, до цих пір радують наше око.

Відмінною особливістю класичного стилю є прямокутні вікна великих розмірів, меблі, зроблені з натурального дерева, і покрита позолотою, приміщення оформлено великою кількістю дзеркал і використані орнаменти у вигляді екзотичних рослин.

При оформленні будинку або квартири в класичному стилі, використовуються ніжні тони. Меблі вибирається з округлими формами. Сидіння і спинки стільців, як правило, обтягнуті матеріалом з натуральних тканин.

Стіни оформляються шпалерами з рослинним малюнком або фарбуються фарбами пастельних тонів. Пол виготовляється з паркету, використовується деревину з цікавим натуральним малюнком, різних відтінків.

Встановлюються в приміщеннях великі дзеркала, що сприяє збільшенню обсягу кімнат, створюючи враження великого огляду. А доповнюється все це декоративної ліпниною.