Зараз мало кого здивуєш вхідними або міжкімнатними дверима. Але особливо креативні люди придумують незвичайні форми і види конструкцій, а ми втілюємо їх ідеї в життя.

Які двері ми виготовляємо

Існують різні види дверей. Наша компанія надає своїм покупцям широкий асортимент:

  1. Орні. Це стандартні двері, які відкриваються в одну зі сторін. Вони універсальні (їх можна використовувати як міжкімнатні, так і вхідні).
  2. Розсувні. Такі конструкції економлять місце, найчастіше їх використовують в інтер’єрах у вигляді перегородок. Найчастіше ними розділяють кімнати, але із застосуванням сучасної автоматики можна встановлювати як вхідні.
  3. Хитні. Розчиняються в обидві сторони (як в метро), зручні в застосуванні, але в продажу зустріти практично неможливо. Такі двері можна зробити під замовлення.
  4. Складні. Назва говорить сама за себе – двері можуть складатися в «гармошку» в дверному отворі. Найчастіше вони виготовляються з високоякісного пластику, рідше – з дерева.
  5. Стаєнні. Одна з різновидів орних, складається з двох половинок, що мають петлі і замки.

Як вибрати вхідні двері для «сталінки»

Високі стелі, просторі кімнати, велика кухня, часто приваблюють покупців квартир в наших регіонах. Одним з важливих наступних етапів з облаштування великої квартири, є вхідні двері. Щоб замовити вхідні двері Кривий Ріг – переходьте за посиланням.

Якою вони повинні бути в даній ситуації

  1. Проведені за заводськими стандартам якості ДСТУ ISO.
  2. Мати хороші показники по шумоізоляції.
  3. Включати сучасні та надійні замки.
  4. Зовсім не пропускати дрібні частинки пилу і бруду.
  5. Довго служити своєму господареві, забезпечуючи безпеку і надійний захист квартири.

Як зробити покупку

Після того, як ви визначилися з ідеальними для вас дверима, вибрали матеріал, колір, вид і форму, вам захочеться купити виріб. Зробити це дуже просто. Потрібно лише написати нашого менеджера, він оформить замовлення. Ви можете оплатити покупку повністю, або ж придбати двері в розстрочку.

Ваше замовлення буде виготовлений в найкоротші терміни (5 днів), і доставлений вам. Наші якісні та безпечні двері будуть радувати і приносити задоволення своїм господарям не один рік.