Якщо ви затіяли ремонт у своїй квартирі, то вам потрібно знати як правильно вибрати міжкімнатні двері. Для початку потрібно визначитися яку модель ви хочете, враховуючи матеріал виготовлення, колір, фактуру, декоративне оформлення.

Після цього необхідно зробити заміри:

  • Ширини і висоти отвору, не забудьте відняти висоту підлогового покриття;
  • Товщину отвору, враховуючи фінішне покриття стін;
  • Діагональ отвору;
  • Ширину, висоту і діагональ старих дверей (при наявності).

Крім того, слід залишити зазор в 3 мм, необхідний для установки коробки. Практично в кожному будівельному магазині існують виїзні бригади, які самостійно зроблять вимірювання.

До речі, придбати дуже вигідно міжкімнатні двері можна на сайті dvernoydom.com.ua вже зараз.

У магазині слід особливо ретельно виміряти вподобану модель. Припустимо розбіжність в 1 мм між сторонами.

Іноді можна купити двері міжкімнатні недорого або зовсім дешево, якщо в них є негабаритна деформація. Не варто купувати такі вироби.

Після цього уважно огляньте виріб. Покриття повинне бути гладке, рівне, приємне на дотик. Якщо помітні стикувальні шви, нашарування або зазори, повітряні бульбашки, краще відмовтеся від покупки, така річ не прослужать довго.

Найбільш помітні недоліки виробництва на торцях вироби. Лакове покриття повинне бути рівномірним, без патьоків, плям і розлучень.

Двері будь-якого типу виготовлення не повинна залишати сліди фарби при терті. Тому інтенсивно потріть поверхню, до відчуття тепла.

Принюхайтеся. Різкий хімічний запах свідчить про використання токсичного клею, які не тільки буде жити в вашому домі, а й може завдати шкоди здоров’ю. Клей має легкий приємний запах.

Якщо обрана модель прикрашена декоративними вставками, їх також варто ретельно оглянути. Спробуйте струсити двері. Звук деренчливого скла говорить про неякісне кріплення вставки.

Я не куплю двері з таким недоліком, так як в ході експлуатації скло швидко трісне.

Колір і фактура основного полотна повинні відповідати наличникам. Найкраще купувати відразу комплект одного виробника.

Заздалегідь треба запитати у продавця, чи входить вартість коробка і наличники, фурнітура, кріплення і доставка. Установку дверей варто довірити професіоналам, так як неправильне центрування і вирівнювання полотна може привести до передчасної деформації, тріщин, осідання.