Власний будинок – те, про що мріє кожна людина. І етап проєктування для створення власного будинку має велике значення. Треба визначити основні параметри будинку, які можуть бути змінені надалі. На сторінках різних компаній пропонується безліч готових проєктів. Читайте подробиці у нашій статті.

Питання в деталях

Замовлення проєкту на сайті https://dewpoint.com.ua/uk/ треба розпочати після вибору ділянки під забудову. У цьому випадку покупець матиме точне уявлення про:

  • габарити будівлі;
  • особливості будівництва;
  • кліматичні умови.

Ділянка має значення для вибору типу фундаменту. Це важливо для проведення інженерних комунікацій, тобто води, газу, електрики. Важливо пам’ятати, що будівництво необхідно правильно розташовувати щодо частин світу. Сонячна сторона – та, де потрібно розташовувати вітальню, їдальню, терасу. В цьому випадку в будинку буде тепло та затишно. У тому випадку, якщо на території ділянки буде не тільки основний будинок, а й кілька інших будівель, необхідно попередньо вибрати місце під них. Лише після цього можна обирати, перейшовши за посиланням https://dewpoint.com.ua/uk/engineering/tipovie-proekti/, проєкт заміського будинку. Від цього можуть залежати розміри будинку, площа. Якщо картинка відома заздалегідь, то простіше планувати решту дій.

Вибір матеріалу

Визначивши розміри будівлі, площу та розташування будинку, можна вибирати матеріал. На ринку пропонуються різні матеріали, які можуть використовуватися для зведення приватного будинку. У тому випадку, якщо в будинку планується жити постійно, можна звернути увагу на проєкти, в яких використовується цегла, газобетон, бетонний моноліт. Також хорошим вибором може бути проєкт з деревини, будинки, зведені за каркасною технологією. Якщо ж будинок буде використовуватися як дача, і перебувати тут протягом усього року не планується, то є сенс у використанні деревини (бруса, колоди), каркасної методики. Крім того, слід врахувати, що споруди, виконані з деревини, мають екологічні властивості. При цьому перевага будинків, в яких використовується цегла, бетон, полягає у кращій пожежній безпеці.

Вибір поверховості

Найпопулярніші одноповерхові будинки із середнім метражем, у яких є житлова мансарда. Це гарний варіант для людей похилого віку, людей з інвалідністю. Недолік полягає в тому, що для такого будинку потрібна велика ділянка. За своїми функціональними властивостями будинок з двома поверхами можна порівнювати з одноповерховою спорудою з мансардою. При цьому двоповерховий будинок коштує більше, ніж споруда, яка має мансардний поверх.