Головне завдання робота-пилососа полягає в тому, щоб надати допомогу тим, у кого мало часу на прибирання, для тих, хто багато працює. Основна перевага роботизованого пилососа це, то, що він може самостійно забратися, не вимагаючи особистої участі людини. Вважається, що робот-пилосос – це кращий вибір для молодої господині, особливо для тих, у кого є діти. Однак широко побутує думка, що якість очищення, яке проводиться роботом, набагато нижче, ніж у класичній моделі. Насправді, у робота-пилососа багато датчиків, які дозволяють досить добре очищати поверхні, а завдяки своїй конструкції, вони без праці можуть проходити в важкодоступні місця, куди звичайному пилососа не пробитися.

На сьогоднішній момент, не тільки пилососи популярних виробників користуються особливим попитом – ринок рясніє різноманітними моделями роботів і серед цього різноманіття дуже легко заплутатися при виборі помічника на сайті hmstore.com.ua/store/robotyi-pyilesosyi. Дана стаття допоможе сформувати правильне рішення при покупці цього модного гаджета.

Існують кілька критеріїв вибору робота-пилососа:

1) Площа збирання – це сама максимальна площа, яку робот-пилосос здатний прибрати, не вимагаючи додаткової зарядки. Відповідно, не має сенсу переплачувати за цей критерій, якщо передбачається прибирання невеликої квартири.

2) Прохідність, або здатність долати перешкоди.

Дізнатися дану характеристику можна за параметрами в технічному паспорті конкретної моделі робота-пилососа, або запитати у продавця-консультанта. Оптимальний показник для подолання висоти порогів, починається приблизно, від 15 мм.

3) Датчик зближення

У домашніх роботах обов’язково знаходяться датчики зближення. Найпростіші датчики – контактні, які спрацьовують при ударі бампером об перешкоду. Якщо на підлозі стоятимуть нестійкі предмети, то тоді краще вибирати моделі з інфрачервоними або ультразвуковими датчиками.

4) Програмування графіка прибирання

Ця функція дозволяє мінімізувати участь у прибиранні. Досить один раз внести необхідні параметри, і робот буде самостійно починати, і закінчувати прибирання.

5) Ємність сміттєзбірника

Чим більше обсяг сміттєзбірника, тим краще, особливо, при наявності домашніх тварин.

6) Фільтрація повітря

Найкраща система фільтрації -HEPA-фільтр. У цього фільтра досить щільна структура матеріалу і велика кількість фільтруючих шарів.