Заміські будинки часто оснащені автономним водопостачанням, це можливо свердловина, басейн, різні водойми, підвали для розміщення комунікацій і т. д. Обслуговувати водопостачання без дренажного насоса для брудної води не представляється можливим. Пристрій допоможе якісно очистити забруднену воду і відвести води від фундаменту.

Саме в Voltar.com.ua дренажные насосы представлені в широкому асортименті і ви можете собі вибрати хороший насос.

Конструкція дренажного насоса і особливості використання

Автоматичний дренажний насос для відкачування води допоможе вирішити масу завдань: відкачування сильно забрудненої води з різних комунікацій, перекачування її з одного місця на інше, зрошення землі на ділянці. Отже, кожен будинок повинен оснащуватися таким пристроєм. Якщо знати його принцип роботи і конструкцію, то споживач зможе правильно підібрати механізм з урахуванням індивідуальності ділянки. Розглядаючи насос в спрощеному вигляді, можна виділити головні елементи:

  • електричний двигун, який приводить в дію насос;
  • вал з крильчаткою. Деталь розташовується на двигуні або може являти собою окремий елемент. Вал дозволяє циркулювати воді всередині агрегату;
  • вузол з збірними патрубком. Елемент оснащений отворами, через які проникає рідина в пристрій;
  • корпус. Зазвичай насоси виготовляються з пластика або сталі, тому конструкції мобільні і зручні у використанні;
  • поплавковий вимикач. Поплавок працює в автоматичному режимі, допомагаючи включатися і вимикатися насосної установки. Ця особливість допомагає контролювати рівень води на ділянці. Якщо він зводиться до мінімальної позначки, то поплавець лягає таким чином, щоб спрацювало вимикання системи.

Ознайомившись з конструктивними особливостями дренажного насоса для брудної води, можна позначити принцип роботи пристрою.

Принцип роботи

Насос підключається до електромережі. Після запуску системи починають функціонувати електричний двигун і вал з крильчаткою. Крутяться лопаті утворюють розріджене повітря, тому тиск в камері знижується. Рідина надходить всередину і спрямовується до отвору, потім вона проходить через шланг або трубу. Шланги повинні використовуватися діаметром не менше 25 мм. Брудна рідина переходить в відстійник. За таким принципом працює дренажний насос для відкачування чистої води.

Який тип вибрати

Існує два основних типи дренажних насоса. Вони відрізняються між собою технічними характеристиками і продуктивністю. Перший вид – погружной, який вважається оптимальним варіантом для приватного будинку або котеджу. Корпус занурюється в воду, тому відкачка відбувається з глибини. Володіє підвищеною герметичністю, однак вимагає регулярного очищення всієї системи.

Другий вид – поверхневий. Такий дренажний насос для брудної води підходить для сезонного застосування. Користується популярністю в літній період. Насос розташовується поза водойми, а поплавок занурюється в воду. Шланг може бути опущений на глибину не більше семи метрів.