Візки представляють собою інвентар, необхідний для робіт на будь-якій земельній ділянці. Кожне господарство вимагає перевезення різних предметів: добрив, каменів, шлангів та ін. Існує великий вибір тачок: алюмінієві, фарбовані або оцинковані сталеві, пластикові, дерев’яні та т. д.

Правильний вибір садового візочку

Виробники на сайте пропонують великий вибір садових візків. Це якісний інструмент, який відрізняється перш за все:

 1. міцністю і легкістю (завдяки матеріалу виготовлення – поліпропілену)
 2. зручністю в експлуатації
 3. мобільністю
 4. стійкістю до сонячного світла і перепадів температур, корозії
 5. простотою в застосуванні і зберіганні
 6. екологічною безпекою
 7. гладкою поверхнею
 8. відсутністю потреби технічного обслуговування
 9. здатністю перевозити важкі предмети (до 150 кг)
 10. низькою собівартістю
 11. зручністю при завантаженні.

Різновиди садових візків

В асортименті представлений широкий ряд пересувних пристроїв, починаючи з компактних дитячих тачок для іграшок і закінчуючи професійними тачками з надміцної конструкцією. Так само вироби відрізняються:

 • формами і розмірами кузова
 • розмірами і діаметром коліс
 • здатністю до маневрування
 • місткістю
 • вантажопідйомністю
 • наявністю зливу води
 • функціональним призначенням.

Всі візки мають обтічний дизайн, що виключає травматизм, тому ними з легкістю можуть користуватися діти, люди похилого віку, жінки.

Як підібрати візок

Асортимент даного інвентарю настільки великий, що складно самостійно придбати потрібну модель. Перед покупкою порадьтеся зі знайомими чи сусідами по дачі. З’ясуйте, якою моделлю вони вважають за краще користуватися, у чому її плюси і мінуси. Істотним показником буде проведення своєрідного «тест – драйву», щоб краще пізнати характеристики на власному досвіді. Головне, на що потрібно звернути увагу, це:

 1. Ручки. Утримання ручки має бути комфортним, завдяки правильному вибору її висоти щодо вашого зростання. Рукоятки повинні бути з покриттями, що мають противоскользящий ефект, що знижує появу мозолів на руках. Близько ручок або на бічних сторонах візки можуть розташовуватися отвори або тримачі для садових інструментів. Незвичайний дизайн ручок робить схожими ці вироби з господарськими сумками на колесах.
 2. Колеса. Вони є основним елементом візки, показником її вантажопідйомності. Якщо, крім невеликих садових предметів, необхідно перевозити будівельні матеріали, вам необхідно придбати професійну візок з великими, прогумованими колесами. Пересування тачок відбувається позаду працівника.
 3. Кузови. Двоколісні пластикові тачки, оснащені додатковим ребром жорсткості, тобто колісної віссю, розраховані на значні навантаження. Вироби з маленьким кузовом, від 55 до 62 якостей використовуються для транспортування невеликих вантажів: саджанців, розсади та ін. Маленькі візки частіше затребувані дачниками в силу гарної місткості, легкій вазі. Вони легко пересуваються однією рукою по грунті будь-якій поверхні, в тому числі слизькому або сипучому грунту.