Зрозуміло, основою для покупки комплекту меблів для цілої вітальні є саме якість виробів. Матеріал оббивки і його надійність, збірка корпусу, матраци і подушки-сидіння для диванів і крісел – це важливо. Хоча деколи важко зробити вибір навіть у питанні дизайну.

Повний гарнітур не повинен бути сумбурним наповненням зали і мати расхожесть стилю з іншою квартирою. Правильно підібрані м’які меблі не просто дарує місце відпочинку і прикрашає будинок, але і створює атмосферу затишку – те, заради чого ми кожен день повертаємося з роботи.

Єдність стилю – перевага комплекту

Залежно від розмірів кімнати і фінансових можливостях варто зупинитися на кількох варіантах. Адже меблевий комплект коштує не так вже й мало, щоб поставитися до його покупки легковажно. Найчастіше підбирають такі комплектації:

  • диван + крісло – бюджетний і зручний варіант для прийому невеликої кількості друзів або відпочинку всією сім’єю;
  • диван + 2 крісла – вигідне рішення для великої вітальні, адже з часом потреба придбати ще одне місце для сидіння виникне зі 100% вірогідністю;
  • диван з кріслом і столом – самий виграшний випадок, адже м’який стіл-пуф ефектно доповнить набір, хоча і потребуватиме строго ретельного догляду.

Третій комплект виглядає дійсно вдало, але прибирати м’який стіл, за яким будуть їсти і пити, дуже непросто. Тому краще зупинитися на стандартних наборах. І з однаковим дизайном в будь-якому випадку вони будуть виглядати приголомшливо.

Особливості обробки і конструкції м’яких меблів

Традиційний варіант з монолітної меблями найбільше підійде любителям класики. Велюрова оббивка (або більш економічна, зроблена «під велюр»; як ще один приклад – популярний, аристократично виглядає жаккард), темні, непомітні кольори зроблять вітальню місцем спокою і сімейного вогнища.

Не менш ефектно виглядають моделі в світлих пастельних тонах з дерев’яними підлокітниками темного кольору. Їх наявність моментально «освіжає» вітальню, налаштовуючи гостей на розмову. А гарнітури на металевих ніжках і без підлокітників сприятимуть розслабленої бесіді і підкреслять волелюбність власників будинку.

Ще дуже важливий момент – це звернути увагу на наявність додаткових елементів. Подушки або ніші для білизни і речей дозволять істотно заощадити в майбутньому, особливо, якщо дизайн саме цього набору дуже сподобався. Врахувавши всі моменти, дуже легко отримати дійсно вартий м’який комплект для улюбленого будинку.