Сьогодні власники заміських будинків всю ділянку не використовують в якості городу. Цього не потрібно, так як все можна придбати на ринках і в магазинах.

Головним завданням приватних власників є створення красивого і привабливого оформлення території для відпочинку. Для створення цікавого і незвичайного ландшафту часто дизайнерами використовуються садово-паркові світильники.

Величезний асортимент освітлювальних приладів для вулиці дозволяє вибрати саме, ті вироби, які будуть задовольняти вимоги зі створення ландшафтного дизайну.

Види садово-паркових світильників

Поділяються освітлювальні прилади для вуличних просторів в залежності від місця їх розташування. У зв’язку з цим вони бувають:

  • наземними пристроями;
  • настінними;
  • підвісними;
  • світильники на опорах;
  • світильники ґрунтові.

Найцікавішими є наземні освітлювальні прилади. Вони виготовляються в різноманітних формах і мають різні розміри. Зовнішній вигляд може бути у вигляді великого або маленького кулі, геометричних строгих форм або грайливих незвичайних завитків.

Настінні світильники кріпляться до зовнішньої поверхні будівель, на паркани, над дверними отворами. Вони не створюють великий освітленості території, але надають якусь казковість і загадковість ділянці. В основному такими світильниками користуються власники, у яких є маленькі діти, так як кріплення виробів здійснюється на висоті, що робить їх використання безпечним.

Світильники на опорах можуть виконуватися з різними по висоті стовпами. Чим більше висота вироби, тим потужніше повинна бути лампочка. Опори можуть виготовлятися в строгому або загадковому дизайні. Так само можуть мати різні форми. Такі світильники завжди користуються попитом в силу свого ідеального поєднання із загальним дизайном території.

Підвісні світильники використовуються для освітлення інших будівель, наприклад, альтанок, терас. Вони виконуються так само в різних формах і розмірах з красивим і оригінальним дизайном.

Завдання ґрунтових світильників полягає в підсвічування садових скульптур, окремо зростаючих квітів або для оформлення доріжок.