Гарний газон як в кіно – мрія багатьох власників заміської нерухомості.

Адже ідеальний зелений газон прикрасить як будь-який міське маєток, так і спортивний майданчик. Однак, через особливості ґрунту або тимчасових обмежень, не завжди вдається створити його. Проблема особливо актуальна, коли підтискають терміни. Однак, впадати у відчай не варто, вихід є – штучний газон.

Штучна трава вже давно завоювала популярність у світі, а в останні роки і в Україні впевнено йде в топи. Сприяють цьому багато факторів, зокрема, простота використання – починаючи від того, що купити її можна в пару кліків онлайн, просто перейшовши за потрібною адресою, і закінчуючи тим, що такий газон навіть стригти не потрібно. Скажіть адже, це і в правду зручно?

Жива трава для газону і штучна: в чому різниця?

Зелені газони з живою травою в Україні дуже складно вирощувати і підтримувати в хорошому стан. Клімат нашої країни, зокрема холодні зими, не надто благотворно впливають на такі живі рослини, а тому всього за пару сезонів газон буде виглядати, м’яко кажучи, не дуже.

Саме тому великою перевагою є зносостійкість і довговічність штучної трави. Один раз вимостили нею газон ви на довгий час забудете про проблеми, а зможете тільки насолоджуватися плюсами.

Отже, підсумувавши можемо відзначити такі головні відмінності і переваги штучної трави для газону:

  • доступність – кожен може швидко придбати її в Україні навіть онлайн, крім того, ціни на продукцію, представлену в Інтернеті, доступні всім власникам заміських маєтків;
  • простота – нескладний монтаж і ще простіше догляд, не потрібно витрачати час на стрижку і особливий догляд – можна просто насолоджуватися;
  • функціональність – штучна трава може бути як спортивної, так і декоративної, а значить її можна спокійно використовувати як для приватного газону, так і для спортивного майданчика.

Плюсів багато, але навіщо витрачати час на їх прочитання, якщо куди простіше прямо зараз заглянути в інтернет-магазин pidloga.ua і вибрати те, що потрібно саме вам. У такому випадку вже зовсім незабаром всі переваги ви зможете сповна відчути на власному газоні зі штучної трави.

Щасти вам покупки і море насолоди від нового газону!