Світлодіодний алюмінієвий профіль – що це таке

LED-освітлення на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних освітлювальних систем, яка використовується для самих різних цілей і в приміщеннях різного призначення.

Причин популярності світлодіодів кілька: по-перше, це економічно виправдано – такий тип освітлення дозволяє економити електроенергію і, відповідно, істотно знижує платіжки за комуналку. По-друге, світлодіодні стрічки практичні, довговічні й універсальні. По-третє, такий тип освітлення дозволяє втілювати в життя найкреативніші дизайнерські ідеї, створюючи незвичайну підсвічування в віталень, ванних кімнатах, кухнях, барних стійок і т. д.

Відзначимо, що серед всіх деталей і комплектуючих в системі LED-освітлення особливе місце займає алюмінієвий світлодіодний профіль – елемент важливий і при цьому володіє рядом безперечних переваг. Щоб придбати врізний профіль для світлодіодної стрічки – переходьте за посиланням.

Переваги алюмінієвих профілів

Як і інша продукція з алюмінію, LED-профіль має унікальні техніко-експлуатаційні характеристики, обумовлені матеріалом виготовлення – алюмінієм. На що варто звернути увагу в першу чергу?

  1. Алюмінієвий світлодіодний профіль має малу вагу, простий в монтажі, не вимагає особливих умов при догляді і прибиранні.
  2. Цей виріб характеризується довговічністю, стійкістю до виникнення іржі, надійністю і міцністю. Відмінно здатне захистити світлодіодну стрічку від попадання пилу і бруду.
  3. Стійкість до вологи, перепадів температур – ще один плюс профілю з алюмінію.
    Екологічна безпека, пожежна безпека.
  4. Ціна запитання. Алюмінієві вироби відносяться до класу «бюджетних», придбати їх можна за цілком доступною вартості.
  5. Краса. Зовнішня презентабельність і привабливість – важливе «за» на користь світлодіодного алюмінієвого профілю. Він добре буде виглядати як в класичних інтер’єрах, так і в більш сучасних.

Світлодіоди в торгівлі

Від правильно складених вітрин і «виграшного» розміщення товарів у такій сфері діяльності як торгівля залежить не менше половини успіху. І сьогодні світлодіодне освітлення якнайкраще допомагає торгувати!

LED-стрічки встановлюються в магазинах і торгових острівцях таким чином, щоб вигідно підкреслити пропоновані товари, і при цьому не втомлювати зір покупців. І, звичайно ж, алюмінієвий світлодіодний профіль також використовується для цих цілей, акуратно і красиво прикриваючи стрічку від ушкоджень.