Зовнішні стіни будинку також потребують хорошої і якісної обробки. Виробники придумали безліч різних матеріалів, які використовуються для поліпшення зовнішнього вигляду споруди.

Варто зазначити, що блок-хаус стане відмінним рішенням. Це відносно недорогий, але привабливий зовні матеріал, який відрізняється високими експлуатаційними якостями, довговічністю і надійністю. За допомогою матеріалу можна істотно змінити на краще зовнішній вигляд споруди з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами.

Особливості та переваги матеріалу

Зовні блок хаус виглядає як класична дерев’яна вагонка, конструкція виготовлена ​​у вигляді класичних довгих дощок. Вони влаштовані таким чином, щоб забезпечити надійне кріплення з мінімальною кількістю фурнітури. Дошки виготовляють з хвойних порід дерев – ялини, сосни або модрини. Існують також вироби з інших матеріалів. При цьому вони коштують набагато дешевше в порівнянні з аналогами.

Серед переваг використання матеріалу слід виділити такі:

  1. Стійкість до механічних пошкоджень і негативних зовнішніх впливів. Дошки прослужать багато років.
  2. Якщо пошкодження, то дошку легко замінити на іншу. Також можна відремонтувати окремий компонент методом шліфування або затірки.
  3. Структура деревини добре виглядає, а також надійно кріпиться до поверхні будинку.
  4. Є кілька способів укладання колод. Перший варіант передбачає укладання утеплювального матеріалу. Це відмінна можливість побудувати ефективний і теплий будинок.
  5. Установка конструкції може проводитися самостійно. Для цього досить слідувати простій інструкції.

Слід звернути увагу на деякі недоліки. Вартість квадратного метра матеріалу може бути досить високою. Дизайн обмежується тільки деревним принтом на поверхні.

Правила установки

Монтаж здійснюється досить просто. Для цього потрібно попередньо підготувати поверхню або укласти утеплює. Тільки після цього можна приступати безпосередньо до установки.

Сама дошка кріпиться таким чином. Вона встановлюється на спеціальне кріплення в нижній частині. Далі все компоненти конструкції зчіплюються через пази. Оздоблювальний матеріал відрізняється простотою установки, тому не вимагає використання спеціальних інструментів.