Рейтинг кращих

У торгових точках країни представлений широкий вибір струбцин для верстата. Хороші затискачі бувають довгими, короткими, дерев’яними і металевими, тому покупцеві складно визначитися з вибором.

G-образні

Такі пристосування охоплюють заготовки з дерева і металу.

Досвідчені майстри своєї справи виділили наступні кращі моделі, які можна придбати на сайті https://tdp.com.ua/catalog/strubciny-i-zazhimy/.

  1. Matrix 20610. Це струбцина німецько-китайського виробництва, яка виготовлена з високоякісної сталі. Даний аксесуар можна застосовувати для склеювання елементів в слюсарних роботах. Перевагами інструменту можна назвати наявність ступінчастою регулювання, високу силу затяжки, гарна якість виробництва, а також тривалий термін експлуатації. З недоліків споживачі виділяють тільки високу вартість товару.
  2. Stanley 0-83-033. Яскравий жовтий інструмент характеризується надійним захистом від корозії, а також міцністю рами. Цьому інструменту під силу витримка високого опору на вигин. Плюсом даної моделі струбцини вважається не тільки ефектний зовнішній вигляд, але і міцність, наявність зручної Т-образної ручки. З мінусів користувачі виділяють велику вагу і відсутність можливості регулювати величину зіву.

F-образні

Дані струбцини відмінно підходять для фіксації заготовок великих розмірів. Їх відрізняє довга рейка і пересувна частина.

  1. Найпопулярнішою моделлю F-образних струбцин визнана Bessey GH40, яка характеризується потужною силою затиску, високою швидкістю фіксації, якісно виготовлена, а також не зісковзує при роботі.
  2. Gross 20717 – це інструмент, який має міцну сталеву конструкцію і надійний фіксуючий механізм, однак при роботі з губок можуть сповзати накладки з гуми.

Трубні

Струбцини відносять до великогабаритним конструкціям, які фіксують поверхні за допомогою навинчивания рухомого елемента.

  1. Останнім часом затребуваністю серед покупців користується модель Bessey BPC-H34. У цього універсального інструменту досить міцна конструкція, а також є стійкі ніжки. Плюсом моделі можна назвати наявність гумових накладок, а її мінус – висока вартість. Кутові пристосування мають в своєму складі 2 притискні частини, які зрушують деталі під кутом 90 градусів.
  2. Прекрасно зарекомендувала себе модель Wilton 65014 4700, у якій присутній надійний гвинт-зажим, широкі губки, зручна рукоятка і захист від іржі. Незручність в роботі з даними пристосуванням може виникати через його велику вагу.

Швидкозажимні

Ці струбцини мають особливу пістолетною рукояткою і спусковим механізмом. Модель Bahco QCB-900 має в своїй конструкції міцну металеву рейку, а також гумові накладки. Невдоволення майстрів викликає тільки невисока стійкість даного інструменту до корозії.

Кутові струбцини

На черзі категорія, призначена для вузько робіт. Кутова струбцина може знадобитися в тому випадку, якщо необхідно звести кути на будь-якої конструкції. Загальний принцип такий конструкції має на увазі два окремих модуля, кожен з яких впливає на свою площину, зрушуючи деталь під кутом.

FIT 59275 72 mm

Багато фахівців вважають, що це найкраща струбцина для універсальних робіт. Вона дозволяє комфортно працювати як з деревом і металом, так і навіть зі склом. Як і в попередньому випадку, всі деталі зроблені зі сталі. Тут немає пластикових частин. А це означає, що можна використовувати інструмент для виконання зварювальних робіт.

При бажанні можна надійно закріпити інструмент на площині. Це здійснюється за допомогою спеціальних отворів. Таким чином, використовувати запобігає ризику падіння конструкції разом з масивним об’єктом.