Інкасаторські шлюзи

Шлюз кулестійким інкасаторський призначений для передачі великогабаритних предметів, в тому числі інкасаторських сумок, грошей, коштовностей, матеріальних цінностей, зброї і т.д. через захисну перегородку.

Інкасаторський шлюз може бути вмонтований в захисну стіну (із захисних броньованих панелей) або в захисну стіну будь-якої товщини з цегли, металу або інших матеріалів.

Інкасаторський шлюз застосовується в банках, обмінних пунктах, магазинах, оптових базах, охоронні відділення, і т.п. Наявність скляного кулестійкого вікна в кожній з дверей (з боку касира і з боку інкасатора) забезпечує візуальне спостереження за обстановкою.

Конструкція шлюзу забезпечує захист від ураження кулею ПС-43 калібру 7,62 мм з автомата АКМ і відповідає третьому класу захисту по ГОСТ Р 50941-96, ГОСТ Р51112-97.

Ми пропонуємо два види інкасаторських шлюзів:

  1. інкасаторський шлюз з механічним блокуванням дверей
  2. інкасаторський шлюз з електромеханічним блокуванням дверей

Інкасаторські шлюзи можуть бути виконані як стандартних розмірів зазначених в таблиці на сайті https://forpost.com.ua/inkassatorskie/, так і за індивідуальними розмірами.

Шлюз захисний банківський можна встановлювати як в кулестійким перегородку, так і в цегляну кладку. Після установки шлюзу до контактної коробці під’єднують блок живлення, згідно зі схемою електріческой.Управленіе дверима шлюзу захисного банківського здійснюється касиром, шляхом натискання кнопок. Кнопка на ручці шлюзу захисного банківського відкриває двері касира, кнопка на стільниці – двері клієнта.

У режимі управління шлюзу захисного банківського кнопками може бути відкрита тільки одна з дверей, при цьому другі двері блокована і відкриється тільки після закриття першої та навпаки

Двері шлюзу захисного банківського можуть бути закриті на механічний замок.
Зберігання та експлуатація шлюзу захисного банківського дозволяється тільки всередині сухого опалювального приміщення.

Передавальні вузли

Кулестійкий передавальний вузол призначений для установки в кредитних організаціях, магазинах, касах підприємств, АЗС, для передачі цінностей.

Кулестійким передавальний вузол виключає можливість несанкціонованих дій клієнтів і захищає касових працівників від вогнепальної зброї.

Передавальний вузол складається з броньованої кулестійким рами, бронестекла і передавального лотка. Бронерама має технологічні отвори для кріплення в цегляну стіну на анкери та можливість установки в захисні броньовані панелі.

Кулестійкі передавальні вузли можуть бути виконані:

  • 1 класу пулестойкости (захист від ПМ)
  • 2 класу пулестойкости (захист від пістолета ТТ)
  • 3 класу пулестойкости (захист від АКМ)
  • 5 класу пулестойкости (захист від СВД)

Передавальні вузли можуть бути виконані як стандартних розмірів, зазначених нижче в таблиці, так і за індивідуальними розмірами. Передавальні пристрої, монтовані в передавальний вузол, можуть бути також декількох типів розмірів і різного виконання – пофарбовані в порошкову емаль, нержавіюча сталь.

Забарвлення передавальних вузлів здійснюється високоякісними алкідними і акриловими емалями шляхом аерозольного нанесення.

Усі пропоновані нами пулестойкие передавальні вузли мають сертифікати відповідності.