Кріпленим може називатися напій із вмістом алкоголю в межах 19-21%. Особливість виробництва такого вина полягає в процесі мутації, коли в нього додають спирт (до або після ферментації). Як і звичайні вина, напої з підвищеним вмістом спирту і цукру можуть бути солодкими, сухими і напівсухим. У них чимало шанувальників, оскільки вина даної категорії мають оригінальний смак і аромат.

Різновиди кріплених вин розрізняються, перш за все, з географії їх виробництва. Найбільш популярні:

  1. іспанські (херес, малага);
  2. португальські (портвейн, мадера);
  3. італійські (марсала);
  4. французькі (VDN – Vins Doux Naturels) кріплені напої.

Португальські кріплені напої

Портвейн виготовляється на узбережжі р. Дору, що впадає в Атлантичний океан. Виноградники розташовують вище за течією річки, де клімат суші і тепліше. А ось льоху для дозрівання влаштовують ближче до океану. Поєднання цих умов робить напій особливим.

Мадера родом з острова Мадейри. Вважається, що даний сорт вийшов випадково через проблеми з транспортуванням вина. Щоб зберегти якість напою в ході довгого плавання, моряки придумали додавати в вміст бочок бренді. Від цього готовий мікс ставав ще смачніше, набував приємний карамельний відтінок. Пізніше новий вид напою навчилися готувати на суші.

Іспанські херес і малага

Регіоном виробництва хересу і малаги в Іспанії є Андалусія. Найвідоміший напій, що експортується звідси, – херес. Його отримують біологічним (за допомогою спеціальних дріжджів) та оксидативним методом. Херес буває наступних видів:

  • Манзанілла, Фіно – світлий херес з легким присмаком хлібних дріжджів, горіховим післясмаком;
  • Амонтільядо витримується після бродіння ще кілька років, за рахунок чого набуває солодкуватий присмак з нотками цитруса і смаженого фундука;
  • Олоросо: цей херес готується виключно оксидативним методом, має янтарний відтінок і виражений присмак мигдалю;
  • Москатель, Педро Хіменес – вина підвищеної цукристості, самостійно вживаються рідко, найчастіше використовуються у виробництві солодких хересів типу “крім” (cream).

Малага схожа з останніми двома різновидами хересу. Виробляється в однойменному іспанському містечку з винограду сортів Москатель і Педро Хіменес. Сік винограду вичавлюють прямо на виноградниках. До речі, якщо ви хочете придбати іспанське вино Sandeman, то радимо перейти за посиланням вже зараз.

Італійські і французькі кріплені вина

Марсала – друкувати в вино, яке виготовляється із застосуванням виноградного соку з бренді. Розрізняють дві категорії марсали:

  1. класична з багатим насиченим смаком;
  2. спеціальна з смаковими добавками, що має приторно солодкий смак.

Класична марсала відмінно доповнює страви і є прекрасним аперитивом. Ароматизований напій зі спеціальної серії використовується переважно як ароматна добавка в приготуванні страв.

Найлегшими з кріплених вин вважаються французькі Vins Doux Naturels. Потрібна частка цукрів виробляється тут природним чином, без ферментації.