Нове, але разом з тим вишукане і модне рішення для вдосконалення отвору вікна – рулонні штори. Ще їх називають ролети тканинні або рулонні тканинні жалюзі, проте це синоніми в назві однієї конструкції, їх головний принцип – система закриття або відкриття вікна, смужкою тканини.

Купити якісні рулонные шторы з гарантією можна в інтернет-магазині, великий асортимент чекає на вас за за посиланням.

Своїм зовнішнім виглядом тканинні ролети схожі на римські штори (пряме полотно, піднімається вгору, при цьому утворюючи рівні горизонтальні складки), вертикальні жалюзі, але складається не їхня смужок-ламелей, а одного цільного полотна, і японські панелі. Оскільки в них тканина не звисає фалдами як в шторах або портьєрах, а натягнута і висить рівно.

Елегантні рулонні штори жалюзі підходять до будь-якого стилю, будь це сучасний модерн, поп-арт або класика. Неправильно було б вважати, що такий помірний, на перший погляд, елемент інтер’єру, буде доречний в кімнатах оформлених в дусі ампір, hi-tech або мінімалізм.

Якщо вам до вподоби спокійні лінії або велика кількість виступів і складок, можна поєднувати рулонні жалюзі з усілякими шторами і портьєрами, додатково застосовувати різні аксесуари:

  1. ламбрекени,
  2. обідки,
  3. кліпси,
  4. підхоплення.

У поєднанні з прозорим тюлем або портьєрами, по обидва боки віконного отвору, стануть чудовою прикрасою вітальні за доступну ціну. А якщо подобається стиль кантрі, то чудово доповнять матеріали з натуральних компонентів, наприклад, джут, льон, бамбук.

Різноманітні візерункові картинки на тканини додадуть ролетів абсолютно неповторний вигляд, шанувальникам мінімалізму сподобаються однотонні, вільно звисають тканини. Для дитячої кімнати важливі каечство і безпеку, тому тканинні ролети повинні бути виконані з натуральних компонентів, проте присутність синтетичних добавок не виключається.

За допомогою керуючого шнура легко зафіксувати тканину на необхідному рівні, або повністю скрутити в рулон над вікном. Так як тканинні ролети на вікна не доходять до підвіконня, їх часто встановлюють в кімнаті дитини (діти не зможуть зірвати або «впустити на себе» карниз, якщо потягнути за масивну штору, портьєру) і в їдальні, кухні (пасивна протипожежна профілактика і просте прибирання).

Здатність тканинних ролет рівномірно розсіювати вступник світло, і захищати приміщення від ультрафіолетових сонячних променів дає їм економічний потенціал для оформлення і встановлення їх на засклених балконах і лоджіях. Часто їх застосування затребуване в домашніх кінотеатрах, спальні, презентаційних приміщеннях – опустивши штори з щільної тканини з шаром – і в приміщенні настане штучна ніч.