Римські штори – це важливі аксесуари для вікон, які легко адаптуються до стилю будь-якої кімнати. Вони ідеально підходять як основа для подвійної штори чи завіси у вітальні. Зараз усе більше людей вирішують придбати римські штори, адже ті мають дуже гарний вигляд, помірно пропускають світло і роблять кімнату більш затишною.

Римські штори – це варіант десь посередині між полотняними шторами та ролетами. Вони підходять для сучасних умов, де ви не хочете вибирати традиційні завіси, але шукаєте більш м’яке рішення, ніж ролети. Можна у Львові замовити римські штори онлайн в інтернет-магазині за індивідуальними замірами.

Чим особлива конструкція римських штор?

На сайті компанії «Ваш інтер’єр» ви можете знайти різні варіанти оздоблення для вікон. Серед усіх них римські штори виділяються зручністю та комфортом, які вони гарантують. Це штори, які ковзають вертикально (а не горизонтально, як це зазвичай буває для інших). Завдяки спеціальним дротам керування їх можна збирати й фіксувати вгорі.

Контрольні нитки проходять уздовж спеціальних маленьких кілець (вони пришиті до тканини й зазвичай їх не видно). Іноді замість них можуть бути стрічки чи бантики. Одна з найважливіших особливостей римських штор – те, що вони можуть кріпитися як до вікон, так і до стін або стелі. Їх часто вибирають для кухні та ванної кімнати.

Що характерно для римських штор?

Їх виготовляють із різних тканин: від вуалі до бавовни, проходячи через більш важкі матеріали. Існують різні моделі цих виробів.

  • Наприклад, натяжні римські штори, які більше підходять для приміщень із найнеобхіднішими та сучасними меблями. Також це хороше рішення для офісів. Такі завіси характеризуються стриманим, майже мінімалістичним стилем, здебільшого подібним до панельних штор. Зазвичай вони виготовляються з льону чи бавовни, тобто доволі жорстких тканин.

  • Шукаєте варіант для класичного декору? Розгляньте зібрані римські штори, які іноді називають повітряними. Вони скручуються за шириною чи за шириною й висотою. Ці завіси зроблені з більш м’яких тканин, які дозволяють здійснювати завивку.

Візуальні ефекти та прикраси, які можна отримати, – різноманітні. Вони залежать від кількості скрученої тканини: у будь-якому випадку декоративний ефект має великий вплив, дуже помітний і однаково приємний.

Як вибрати поєднання кольорів штор?

Вибираючи кольори, краще не відходити надто далеко від палітри кімнати. Наприклад, вибрати червоні штори в загальному білому інтер’єрі – азартна гра. Штори повинні спокійно супроводжувати кольори інтер’єру, розрізняючись за тонами та нюансами, але ніколи не спотворюючи оригінальну хроматичну композицію.

Навіть дуже декоровані сучасні штори з принтами джунглів або квітів – не виняток. Щоб узгодити їхнє використання з контекстом, варто вибрати колірну палітру, яка характеризує всю кімнату. Тому неправильно буде купувати штору, якщо її тонів немає у кімнаті.

Звертайтеся до спеціалістів «Ваш інтер’єр», щоби вдало вибрати та замовити римські штори чи інші якісні рішення для вікон.