На жаль, ремонт смартфона потрібно власникам досить часто. Гаджети легко пошкодити при неакуратному або недбале ставлення, можна «підчепити» вірус, а також з ладу можуть вийти різні деталі і елементи. Давайте розберемося, де вигідніше замовити ремонт iPhone в Києві, щоб не платити зайві гроші і отримати якісний результат.

Як вибрати сервісний центр

Існують акредитовані сервісні центри, які займаються ремонтом техніки Apple. До переваг такого сервісу можна віднести високу кваліфікацію фахівців тут, а також наявність оригінальних запасних частин.

Однак варто враховувати, що обслуговування в такому центрі коштує досить дорого. Професійний «яблучний» сервіс влітає клієнтам в копієчку.

Це не означає, що можна віддавати свій гаджет в першу-ліпшу майстерню, але ви завжди можете знайти компанію, де працюють кваліфіковані майстри, які пропонують якісний ремонт і разом з тим доступні ціни.

Надання гарантійного зобов’язання

Ремонт без гарантії – викинуті гроші. Якщо ваш айфон знову почне зависати і глючить, вам доведеться повторно оплачувати солідну суму.

Обов’язково уточніть, чи дає фірма по ремонту гарантійне зобов’язання на роботи і замінені деталі, і на які ситуації поширюється гарантія. Це допоможе визначити надійність даного сервісу.

Варто відзначити, що гарантійний талон – один з чинників, за якими можна відрізнити перевірений сервісний центр. Якщо компанія готова відповідати за дії своїх співробітників, значить з цією фірмою можна сміливо укладати договір.

Які сервіси можна порекомендувати в Києві

Однією з надійних компаній, що займаються якісним ремонтом айфонів, є сервісний центр «А-Сервіс». У цій фірмі працюють справжні професіонали, які постійно підвищують свою кваліфікацію і вивчають особливості і пристрій новітніх моделей. Ви можете самі прийти в центр або викликати майстра додому. Всі клієнти можуть розраховувати на:

  1. швидку діагностику і виявлення причини поломки;
  2. узгодження кошторису на роботи з замовником до початку ремонту (майстер розповість, що потрібно замінити в телефоні і у скільки обійдеться ремонт);
  3. використання якісних оригінальних деталей;
  4. оперативний виїзд майстра додому або в офіс замовника і швидкі терміни ремонту.

Ви можете сміливо довірити свій гаджет фахівцям сервісного центру. Майстри мають у своєму розпорядженні необхідним обладнанням та інструментами для ремонту найскладнішої сучасної техніки. Детальніше дізнатися про умови роботи сервісного центру «А-Сервіс» можна на офіційному сайті https://a-service.ua/ або за вказаною на сайті телефону. Клієнти можуть розраховувати на оперативні терміни ремонту, обгрунтовані ціни і зручне співробітництво.