Ідея отримати «чоловіка на годину», як це часто буває, прийшла до нас із Заходу. Але якщо спочатку оголошення з таким заголовком було кілька двозначним, то сьогодні всі розуміють, що мова йде про рішення насущних побутових проблем.

Чому ж виникла така назва – «Муж на час»? Напевно, тому, що в першу чергу в допомоги по дому потребували самотні жінки. Однак все більше чоловіків в родині теж не в змозі протидіяти новим викликам побутовими проблемами. І це відбувається не тільки від ліні і невміння.

Адже крім «золотих рук» часто потрібно спеціальні інструменти і матеріали, які стоять часто не дешево. Тому купувати все це «про всяк випадок» просто не розумно. Але навіть якщо ви і в змозі купити інструмент, необхідно ще вміти ним користуватися. Теж можна сказати і про різних будівельних матеріалах. Адже весь час виникають якісь нововведення, за якими просто неможливо встежити. Особливо якщо ви працюєте в іншій сфері.

Є і специфічні побутові проблеми, з якими не може впоратися навіть домашній умілець. Наприклад, проблеми з електропроводкою і розетками. Хоча є і такі чоловіки, які, працюючи електриком, вдома не хочуть (або не можуть) навіть замінити лампочку лампочку.Есть ще й такі чоловіки, які дуже багато працюють, заробляючи гроші для сім’ї. І у них просто не завжди вистачає часу на всякого роду побутові ремонтні роботи. А якщо і випадає вихідний, то його краще використовувати на спілкування з близькими і друзями.

Ось тому фірми, які надають різні побутові послуги з назвою «чоловік на годину», набули широкого поширення, і особливо – у великих містах. Наприклад, послуги в Москві – чоловік на годину. Адже їх сервіс разюче відрізняється від звичних нам підприємств побутового обслуговування з чітким поділом праці: тече кран – потрібен сантехнік, іскрить проводка – потрібен електрик і т. Д.

У таких службах зазвичай працюють майстри «на всі руки», які виконають не тільки ту роботу , яка вам необхідна, але по ходу справи виправлять і те, що ви ще не помітили. І все це буде зроблено у зручний для вас час. Так що не треба переживати з приводу того, що ви чогось не знаєте або не вмієте. Користуйтеся послугами професіоналів. Адже якщо кожен буде займатися своєю справою, то тоді все буде в порядку: ви не тільки збережете свої нерви і час, а й добрі відносини з тим чоловіком, який «не на годину».

До речі, вже згадана вище компанія послуги в Україні – чоловік на годину вже має такий великий досвід у наданні подібних послуг, що може позбавити вас не тільки від дрібних, а й від складних побутових проблем, включаючи ліквідацію аварійних ситуацій. Так що звертайтеся: такий чоловік на годину встигне зробити все справи, тільки не встигне закохатися!