Коли ви плануєте ремонт у своїй квартирі, у вас є 2 варіанти:

  1. звернутися до приватної бригаді
  2. звернутися до ремонтної компанії

Весь процес вибору можна розділити на 2 етапи. Перший – до знайомства, і безпосередньо саме знайомство. Отже, на що звернути особливу увагу? На репутацію виконавця

Як перевірити репутацію?

Головне тут – це відгуки на сайті або в соціальних мережах.

  1. Зверніть увагу на дату публікації відгуків;
  2. Зв’яжіться з людьми, які залишили відгук про співпрацю з даною бригадою про ремонт квартир в івано-франківську, або компанією:
  3. Зверніть увагу на зміст відгуків – подивіться, що пишуть люди, які послуги замовляли. Якщо ж відгуків взагалі немає, то ми рекомендуємо з’їздити на поточні, або попередні об’єкти виконавця і взяти контакти його клієнтів. Але все ж, краще віддавати перевагу тим виконавцям, які мають відгуки і які представлені в соціальних мережах тому, що для них важливим фактором є репутація. Якщо ж виконавець ніде не представлений, то і втрачати йому теж нічого. Запам’ятайте: Найважливіша гарантія виконавця – його репутація.
  4. Відвідайте об’єкти виконавця. Обов’язково відвідайте поточні, або попередні об’єкти виконавця. Оцініть рівень якості, чи збігається він з вашими очікуваннями. Можливо, вам навіть вдасться поспілкуватися з замовниками. Дізнайтеся всі тонкощі і нюанси, як будувався процес організації, що влаштовувало і що не влаштовувало в роботі виконавця.
  5. Чи приємний вам майстер як людина? Подивіться як людина вдягнена, як каже. Чи комфортно вам з ним спілкуватися. Слухає і чує він вас.
  6. Який сервіс надає виконавець? Що крім ремонту виконавець вам надає? Який сервіс? Чи вплине він вам допомогу в закупівлі чистових і чорнових матеріалів, чи буде вивозити сміття, чи буде погоджувати якісь нюанси з керуючою компанією, з інтернет провайдером і так далі. Задайте всі ваші запитання.
  7. Вивчіть договір. Не ігноруйте цей момент. Прочитайте договір уважно. Обов’язково пропишіть всі умови такі, як: терміни оплати, терміни виконання роботи і інші питання, що цікавлять вас нюанси.