Гладка та бездоганна шкіра – це безперечно те, про що мріє кожна жінка. І вона не залежить від пори року або віянь моди. Чого не можна сказати про способи, які дозволяють досягти такого ефекту.

Що таке лазерна епіляція?

Епіляцією називають процедуру коли тіло позбавляють небажаного волосся. При проведенні лазерної епіляції небажані волоски видаляють лазером. Тобто вузького концентрованого променя світла. Зазвичай процедура не викликає будь-яких хворобливих відчуттів, але все ж таки відчуття мінімального дискомфорту допускаються.

Важливо! Для того, щоб ефект від процедури був максимально якісним, потрібно вибрати YudinaMK, де використовують найкращий лазер.

Види видалення волосся

Серед найпоширеніших способів видалення небажаного волосся найбільш популярні такі:

 1. Механічне видалення небажаного волосся – воскова епіляція або шугаринг. Таку процедуру необхідно повторювати кожні кілька тижнів, оскільки волосяні фолікули не торкаються.
 2. За допомогою фотоепіляції відбувається загибель волосяних фолікулів під впливом світлових хвиль.
 3. Під час процедури електроепіляції на корінь волосся впливають невеликим електричним розрядом. Метод досить болісний і досить повільний, але кінцевий результат того вартий.
 4. На відміну від інших способів видалення небажаного волосся, лазерна епіляція видаляє волосся швидко і практично назавжди.

Показання та протипоказання

До показань проведення лазерної епіляції цілком логічно відноситься видалення небажаного волосся з практично будь-якої частини тіла. А якщо вас цікавить лазерна епіляція ніг, то рекомендуємо перейти за посиланням https://www.yudinamk.com/ru/lazernaya-epilyatsiya-nog вже зараз.

Чи можна робити лазерну епіляцію одразу після відпустки на море? А якщо є варикозне розширення вен? На ці та інші питання зможе дати точну відповідь лише фахівець. Але деякі загальні протипоказання до проведення лазерної епіляції має знати кожен.

До основних протипоказань відносяться:

 • цукровий діабет;
 • ушкодження шкірного покриву;
 • перший триместр вагітності та період грудного вигодовування;
 • родимі плями, і навіть татуювання у місцях проведеної епіляції;
 • варикозне розширення вен;
 • герпетичні висипання.

Види лазерів

На сьогодні у косметології використовують різні види лазерів – олександритовий, діодний, рубіновий та наступні. Давайте докладніше розглянемо кожен із них:

 1. Олександритовий лазер відмінно підходить для боротьби з темним волоссям на світлій шкірі. На світліший тон шкіри краще даний вид лазера не використовувати, щоб уникнути опіків.
 2. Діодний лазер також відмінно підійде для усунення небажаного темного волосся на світлій шкірі.
 3. Неодимовий лазер підійде як для видалення темного волосся на світлій шкірі, так і в тих випадках, коли контраст між кольором шкіри та кольором волосся невеликий.