1. Довгострокове планування

Досить складно розпланувати все заздалегідь, аби встигнути виконати всю рутинну роботу вчасно. Без цього, як нам здається, нікуди. Коли ви наодинці зі своїми справами, у вас завжди багато роботи. Однак дуже важливо розуміти кінцеву мету всіх цих дій, щоб не перетворити їх на марну плутанину.

Що треба зробити:

  • Візьміть аркуш паперу та запишіть свої основні цілі та кроки для їх досягнення протягом наступних трьох місяців. Адже 3 місяці – це не дуже великий термін, який можна з великою ймовірністю розпланувати досить детально. І навіть у цей час можна досягти дійсно великих цілей.
  • А потім створіть календар, коли мають бути досягнуті віхи цих цілей, щоб відстежувати прогрес у досягненні ваших цілей. Це також допоможе вам краще побачити та зрозуміти, якими будуть ваші наступні 3 місяці.
  • Нарешті, визначте головне завдання на кожен день, те, що наблизить вас до вашої мети, і список справ.

IMG_4117-700x700.webpIMG_4118-700x700.webp

2. Виділений робочий простір

Експерти з продуктивності радять мати власне спеціальне робоче місце. Виділіть собі невеликий куточок, облаштуйте його, придбайте гарне канцелярське приладдя, або зробіть декорування самостійно відвідівши магазинчик рукоділля https://100idey.com.ua/. Цей простір покликаний допомогти вам увійти в робочий режим, бути більш зосередженим і зосередженим, відключити роботу від дому.

53f838c7-3090-11e9-9870-7845c43aefe3-700x700.webpIMG_2524-700x700.webp

3. Період спокою

Знайдіть у своєму розкладі обов’язково час для відпочинку. Звичайно, коли ти робиш те, що любиш, то ти думаєш про це день і ніч, але є підводні камені. Безперервна робота, без перерв і вихідних, рано чи пізно змінює улюблене заняття на нудну роботу. У цьому немає нічого надприродного, це просто функція нашого мозку. Робота в такому ритмі призводить до швидкого вигорання. А тому необхідно включати в свій графік періоди відпочинку, спокою, знаходити час для розслаблення, для того аби відволіктись та розслабитись можна зайнятись малюванням картини по номерам https://100idey.com.ua/rozpis-ua/kartini-za-nomerami-ua, або ж вишивкою, чи бісероплетінням. Тому в щоденнику це має бути прописано саме так, наприклад: 14:00 – Рукоділля.

bded6f1f-23fa-11ea-8e13-7845c43aefe3-700x700.webp

4. Частіше виходьте на вулицю

Наприклад, ви можете вигуляти свого домашнього улюбленця. Як кажуть експерти, потрібно відвідувати нові місця або місця, де ви давно не були. Навіть елементарна зміна зображення на очах дає нашому мозку відпочинок, що підвищує його продуктивність і відразу викликає в голові нові думки та ідеї. Тож давайте разом планувати невеликі подорожі на найближче майбутнє. Крім того, це можуть бути як екскурсії в сільську місцевість, так і в місто. Пройдіться вулицями, якими ви давно не ходили, або просто змініть маршрут, яким зазвичай їдете, або йдіть у звичні місця.