Щоб надійно захистити своє житло від зловмисників, слід відповідально підійти до вибору замка. Ви можете підібрати якісний врізний замок і забезпечити збереження особистих речей.

Відмінність врізного замка полягає в тому, що він встановлюється у дверне гніздо, забезпечуючи тим самим максимальний рівень захисту від злому. Рівень безпеки врізного замка залежить від кількості засувок в його конструкції, які забезпечують надійність фіксування дверей у закритому стані.

До переваг врезных замков можна віднести їх надійність і безпеку, естетичність, легкість монтажу і високий показник прихованості.

На що ж варто звернути увагу при виборі врізного замка? Перше, що варто визначити -це функції, які на нього покладають та його призначення. Якщо ви вибираєте врізний замок для міжкімнатних дверей, наприклад у ванну кімнату або спальню, зверніть увагу на наявність засувки, скориставшись якою ви зможете одним рухом, без застосування ключа закрити двері.

Обов’язково зверніть увагу на розміри врізного замка, відштовхуйтесь від того, що за площею він не повинен займати більше ніж 70 відсотків від ширини дверей, в іншому випадку, ви зменшуєте термін експлуатації, як самого замку, так і двері в цілому.

Якщо ви вибираєте врізний замок з ручкою, то приділіть особливу увагу її якості: матеріал, з якого вона виготовлена ​​повинен бути практичним і в цілому ручка повинна добре гармоніювати з дверима. Купуйте такий замок тільки у перевірених постачальників, які можуть не тільки запропонувати вам широкий вибір, але і без сумнівів надати гарантію на всю придбану продукцію.

Ми рекомендуємо вам при виборі замка не відштовхуватися від його популярності, а вибирати в першу чергу якість і довговічність, звертаючи особливу увагу на рівень прихованості. Пам’ятайте, що чим популярніший замок, тим вища ймовірність його злому зловмисниками.

Звернувшись у спеціалізовану компанію ви зможете підібрати якісний врізний замок, який забезпечить повну безпеку вашого майна. Купуйте якісну продукцію і будьте впевнені, що ваш дім за надійним замком!