Кожен із споживачів, купуючи вхідні двері, перш за все, керується своїм бюджетом. В даний час у продажу представлені двері в різних цінових сегментах – від варіантів економ-класу, ціна яких найнижча, а рівень якості відповідно – невисокий, до елітних продуктів, які володіють не тільки міцністю, але і презентабельним дизайном.

До речі, придбати надійні вхідні двері можна в інтернет-магазині cortez.in.ua дуже вигідно.

Товщина полотна бюджетних дверей становить від шести до семи сантиметрів. Захист від блокування і додаткові механізми недоступні, дверна обшивка не поставляється, а замок слід купувати окремо.

В категорії економ вибір декоративного оздоблення є вузьким – це недорогий дерматин або звичайні панелі з МДФ і фанери. Важко знайти якісні сталеві двері за низькими розцінками – для цих виробів характерний гарний зовнішній вигляд, проте їх довговічність і надійність є середніми.

Полотна середньої цінової категорії мають два сталевих листа, товщина полотна яких складає більше восьми сантиметрів. Вони характеризуються наявністю довговічних ущільнень і високоякісної внутрішньої теплоізоляції, представленої матеріалами з мінеральної вати або пінополістиролу. Дверні рами оснащені спеціальними механізмами, замками – захистом від злому. Такі двері мають різне декоративне оздоблення, як з точки зору застосовуваних матеріалів, так і відтінків і текстур.

Замки на елітних дверних конструкціях часто оснащені електронним приводом, який дає можливість відкривати їх пультом дистанційного керування. Броньовані конструкції володіють дуже високою надійністю, не деформуються при сильних ударах (товщина листа гарячої сталі становить від трьох до п’яти міліметрів).

Двері потребують, принаймні, двох незалежних механізмах замикання – найкращим варіантом є сувальдні замки. Якщо бюджет немалий, то вибирайте проекти з додатковим захистом замків. Металеві деталі повинні бути покриті порошковим покриттям і антикорозійною ґрунтовкою – про це заздалегідь потрібно поцікавитися у продавців.

Вибір дизайну дверей – це індивідуальна справа для всіх. Але бажано, щоб він підходив до загального стилю інтер’єру та екстер’єру.