Басейни з композитних матеріалів поєднують в собі надійність, привабливий зовнішній вигляд і просту установку. Це відмінний вибір для створення зони відпочинку на дачі і в заміському будинку.

Чому покупці вибирають композитні басейни?

Одна з ключових переваг композитних чаш від компанії Nicas – це швидкий і простий монтаж, що вимагає мінімум витрат. Чаші з міцного скловолокна поставляються на об’єкт в готовому вигляді, після чого просто встановлюються на місці. Через 5-7 днів басейн готовий до експлуатації.

Як підсумок, від бажання облаштувати у дворі заміського будинку комфортну зону відпочинку з просторою і красивою штучною водоймою для всієї сім’ї проходить всього близько одного тижня.

Переваги композитних виробів:

  • зручне транспортування – перевозяться на будь-які відстані;
  • висока міцність – виготовляються зі зносостійких матеріалів;
  • стійкість до зовнішніх впливів – конструкція не схильна до гниття і корозії;
  • морозостійкість – чаші готові до експлуатації в найсуворіших умовах.

Композитний матеріал стійкий до впливу сонячних променів і кислот, володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями. Якщо вам потрібен вуличний басейн, чаша з міцного скловолокна стане хорошим вибором, вона буде служити багато років, не вимагаючи ремонту.

Композитні конструкції: найкращий варіант на ринку

Практично всі види штучних водойм, включаючи бетонні конструкції і вироби з поліпропілену, поступаються композитним чашам. Наприклад, резервуари з бетону будуються дуже довго і вимагають великих витрат, їх зведення передбачає виконання великого обсягу робіт і залучення важкої спецтехніки.

Конструкції з скловолоконних матеріалів – це більш доступний і популярний варіант. Необхідно лише вибрати відповідний виріб і підготувати майданчик для його установки.

Конструкції зі скловолокна не мають швів, і в цьому їх перевага перед поліпропіленовими басейнами, які відрізняються наявністю помітних швів в місцях спайки матеріалу. До того ж чаші з поліпропілену погано переносять фізичний вплив, вже в процесі перевезення на них можуть з’явитися подряпини та інші дефекти. Композитні матеріали стійкіші до подібних факторів.

Після установки басейну залишається підключити комунікації та облаштувати зону на свій смак, включаючи використання різних атракціонів.