Оренда спецтехніки швидко стає звичною практикою у будівельній галузі. Багатьом підприємствам потрібна спеціальна техніка для виконання як великих, так і малих робіт. Якщо ви маєте будівельну компанію, то часто орендувати обладнання вигідніше, ніж придбати його. Через те у Львові та Львівській області вантажні перевезення та оренда спецтехніки мають особливий попит.

Чим оренда обладнання вигідна для будівельних компаній?

  • Надійність

Не у всіх є фінансові ресурси на придбання найновіших машин. Тому підприємства схильні йти на компроміси та купують обладнання б/у, яке не відповідає стандартам. Деяка техніка також може мати сумнівну надійність – і пізніше спричинити проблеми у проекті. А от завдяки оренді у Стрийкумбуд можна отримати в користування сучасне обладнання для вашого будівельного проекту, яке ви можете собі дозволити придбати.

Крім того, професіонали перевіряють якість обладнання до його надання в оренду. Це передбачає детальне тестування та обслуговування, щоб переконатися, що все в оптимальному стані. Таким чином, ваш будівельний проект виграє від якісної роботи та швидкого виконання поставлених етапів. Ви отримаєте техніку, яка має найкращі технічні характеристики для проекту та полегшить виконання різних завдань.

  • Технічне обслуговування

Будьте готові до того, що потрібно буде вкласти кошти не лише у придбання обладнання. Необхідно проводити регулярний технічний огляд і обслуговування, а будь-які поломки будуть трудомісткими й дорогими. Роботи затягуватимуться – і на додаток до ремонту потрібно буде платити й робітникам за простій.

Усі прокатні компанії регулярно обслуговують і перевіряють своє обладнання, щоб переконатися, що воно працює безпечно та ефективно. Ці перевірки проводяться досвідченим експертним персоналом, який добре знайомий із технікою. Так клієнт може бути спокійним і впевненим, що все обладнання продуктивне та працює на найвищому рівні. Будь-які поломки вирішуватимуть самі компанії з оренди, скорочуючи час простою та заощаджуючи ваші гроші.

  • Зберігання

Навіть при оренді міні-екскаватора може бути проблематично його зберігати. Навіть для нього потрібне місце, і для забезпечення належних умов зберігання знадобиться відповідно велика площа. Все ж таки техніку можуть викрасти чи пошкодити. При оренді машину самостійно доставлять до вас і підготують до використання. Тому пошук постійної безпечної зони для зберігання не буде проблемою – за це відповідає прокатна компанія.

  • Універсальність

За своєю конструкцією екскаватори – це універсальне обладнання, яке підходить для різних завдань. Однак вони все ще мають певні обмеження, і настане час, коли вони просто не підійдуть для тої чи іншої роботи. Оренда спецтехніки дозволяє замовнику вибрати широкий діапазон розмірів, ваги, експлуатаційних можливостей і навісного обладнання. Це гарантує щоразу гарантує найкращий інструмент для роботи (без величезних витрат на потенційно непридатне обладнання).

  • Наявність

У будівництві завжди важливо вчасно виконати роботу. Більшість завдань матимуть суворі терміни. Тому дуже важливо мати змогу дістати потрібне обладнання на місці та швидко працювати. Купівля машин може затриматись через нестачу потрібної техніки чи коштів, повільну доставку та безліч інших нюансів. Натомість оренда гарантує, що спецтехніка буде доступною та її можна швидко доставити, щоб уникнути затримок.

Якщо вам потрібна оренда обладнання, звертайтеся до «Стрийкумбуд». У поєднанні з широким вибором марок, моделей і навісного обладнання ви завжди матимете під рукою швидке та надійне рішення.