Ви недавно стали власником квартири в новобудові? Тоді для вас актуальна тема ремонту житлових приміщень. Коли заповітні ключі від квартири нарешті отримані, перед власниками з’являється проблема вибору.

Вкрай важливо вирішити, робити ремонт своїми силами, наймати фахівців-приватників або звернутися в професійну фірму. Даний вибір досить складний, тому розглянемо кожен з трьох варіантів окремо.

Ремонт своїми силами

Єдиний і головний плюс тут полягає в тому, що не треба нікому платити за роботу. Однак цей пункт теж кілька під сумнівом. Вам доведеться наймати машину, щоб доставити будівельні матеріали.

Якщо є свій особистий транспорт, доведеться витратитися на пальне, і, можливо, на послуги вантажників. Далі слід врахувати, що при замовленні ремонту «під ключ» в професійної будівельної компанії матеріали поставляються за оптовою ціною.

Вам доведеться неминуче переплачувати. Проблема полягає і з дизайном квартири. Тут доведеться або витратитися на запрошення фахівця з боку, або спробувати оформити квартиру самостійно.

Третя складність – чи вийде зробити все своїми силами, не наймаючи на допомогу робітників? Навіть якщо ви професійний майстер, фізично зробити весь ремонт самому надзвичайно важко.

Це займає чимало часу. У підсумку, якщо скласти витрати на самостійну закупівлю і підвезення будматеріалів, виклик дизайнера і наймання робітників, сума вийде солідна.

Це набагато більше за ціною, ніж професійні послуги «під ключ» від фахівців. При цьому доведеться виконати значний обсяг роботи своїми руками, на що піде велика кількість сил і часу.

Тому можете для порівняння відвідати офіційний сайт по ремонту квартир і подивитися прейскурант на всі види робіт.

Наймаємо приватних майстрів

Перевага номер один – надія заощадити на ремонті при наймі приватників. Однак це не завжди себе виправдовує.

Якщо людина або бригада робітників працюють неофіційно, то їх можна буде притягнути до відповідальності в разі простою роботи, псування майна або при невиконанні зобов’язань.

По суті, ви впускаєте в будинок некваліфікованих фахівців, які не дадуть вам ніякої гарантії на якісне виконання замовлення в термін.

Якщо ви наймаєте робітників, які працюють за законом, то їхня праця не буде таким вже дешевим. Хороші майстри не стануть працювати за низьку плату, тому вигода тут теж сумнівна.

Звернення у професійні будівельні компанії

Що краще – ремонт в квартирі своїми силами або за допомогою фахівців

Іноді може здатися, що ремонт «під ключ» в професійній фірмі – це деякий марнотратство. Однак якщо порахувати, скільки піде грошей на ремонт своїми силами, то сума може отримати однакова.

Іноді самостійний ремонт обходиться навіть дорожче професійного. Головна особливість ремонту «під ключ» – ціна стандартна і не буде змінюватися в міру виконання робіт.

Коли робиш все своїми силами, неможливо передбачити, скільки ще доведеться витратити грошей на ту чи іншу ремонтне захід. Тут ви відразу бачите підсумкову суму за весь ремонт в цілому, можете заздалегідь спланувати бюджет.

Дуже важливо, що не доведеться постійно контролювати кожну дію робочих, підбирати матеріали самостійно і підвозити їх до дому.

Замовлення ремонту в професійній компанії в підсумку заощаджує час, сили і гроші. Зараз багато власників новобудов віддають перевагу саме так вирішувати питання облаштування свого житла.