Вітальня – місце де збирається вся сім’я, радо приймаються гості і проводяться свята.

Щоб облаштувати це кімнату максимально комфортно і в відповідності з останніми тенденціями підібрати меблювання, потрібно почати з дивана – вибір цього атрибута не обмежений, безліч відомих виробників випускають бюджетні і преміум лінійки, різних конфігурацій і колірних рішень. Каталог прямих диванів дозволить розібратися з потребами і вибрати якісну і довговічну м’які меблі.

Вибираючи диван для вітальні, ви зіштовхнетеся з не тільки з прямими за формою виробами – г-образні моделі теж заслуговують на увагу, але позиціонують себе як повноцінне спальне місце і займають мало місця. Пряма модифікація ідеальна для перегляду ТБ і обговорення останніх новин – звичайно ж хвилини відпочинку можуть обернутися сном, тому диван повинен виконувати не тільки основне своє призначення.

Розібратися зі складними механізмами трансформації не важко – більшість покупців уже вивчили сучасні технології по меблевих каталогах. Розкладні дивани прості в експлуатації, але при розкладці вимагають додаткового місця – в категорію «розкладачок» входять знаменитий клік-клак і книжка. Також варто розглянути особливості системи єврокнижка, американська і французька розкладачка – кожен механізм має свої особливості і обмежений термін служби.

Головний критерій для вибору м’яких меблів – її довговічність. Цей показник залежить від застосовуваних у виготовленні матеріалів – основою дивана є каркас, цей елемент може бути виконаний з натурального дерева, металевих сплавів і популярного МДФ. Металевий каркас перевершує по міцності всі перераховані вище матеріали, а масив дерева має екологічністю – варто розуміти, що моделі з дорогоцінних порід деревини імют вельми високий цінник.

Оббивка диктує весь стиль м’яких меблів – колірне рішення може стати яскравим акцентом в вітальні, згладити палітру, або стати інструментом для гри на контрастах. Сучасний текстиль для оббивки крім естетичної привабливості, може нести в собі влагозащитную і антивандальний функцію.