Комбінована обробка стін це вже не новина. Багато хто віддає перевагу робити саме так, особливо, коли справа стосується ремонту на кухні. Ви, напевно, чули про те, що зону готування їжі треба оформляти з використанням стійких до вологи матеріалів. Крім того, ці матеріали повинні бути стійкі до забруднень.

Особливо тут треба відзначити саме частина стіни, розташовану над зоною готування. Так ось, ми сьогодні розповімо вам про комбінованої обробці кухні, з використанням пластику і фарби. До речі, мова піде про оздоблення стін. І ще, оздоблювальні роботи справа непроста, тому ми радимо вам, якщо у вас немає відповідного досвіду, виконати їх руками професіоналів.

Для того щоб виконати обробку стін знадобиться наступне:

• пластик;
• фарба;
• кисть, валик, малярська ванночка;
• клей;
• пила.

Зауважимо, що в даному випадку ми говоримо про використання втиснути фарби. Крім того, відзначимо, що замість оргскла можна використовувати, в тому числі і пластикові панелі. У будь-якому випадку, вирішувати тільки вам.

Як виконати комбіновану обробку стін кухні?

Отже, почати вам треба з підготовки стін. По-перше, вони повинні бути ідеально рівними, особливо та їх частина, яку ви будете фарбувати. По-друге, вони повинні бути міцними. І по-третє, вони повинні бути адаптивні обробці.

Ту частину стін, яку ви збираєтеся фарбувати, можна обшити гіпсокартонними листами або обштукатурити. Причому, обштукатурити саме гіпсовою штукатуркою. Що ж стосується тієї частини, для обробки якої ви використовуєте пластик, то її можна вирівняти і взагалі підготувати під фінішну обробку тієї ж штукатуркою.

Для фіксації пластика можна використовувати клей. Що стосується фарбування, то тут все стандартно. Спочатку вам необхідно обробити вже готову основу грунтовки. Потім нанести фарбу, перш за все, використовуючи валик, а потім кисть, вона вам в будь-якому випадку знадобиться, так як валиком все ви фарбувати не зможете.

Якщо замість оргскла ви вирішите використовувати пластикові панелі, то в такому випадку для їх монтажу вам знадобиться рейка, дюбель-цвяхи і прості цвяхи. Спочатку вам треба буде зробити обрешітку і вже після обшити її панелями. До речі, в утвореній ніші можна буде заховати проводку.