Купуючи в магазині меблі, в більшості випадків, ми бачимо, що кожна конкретна модель забезпечена цінником з фіксованою ціною. З кухнями ж ситуація найчастіше йде трохи інакше.

Вартість кухні в більшості випадків представлена ​​не за весь гарнітур, а за умовний погонний метр. При цьому майте на увазі, що ціна, як правило, вказана за базову комплектацію, щоб не шокувати покупців на етапі вибору.

При бажанні додати ту чи іншу додаткову функцію в обраний гарнітур доведеться доплачувати. Причому остаточна ціна може значно вирости в порівнянні з початковою. Будьте до цього готові.

Що впливає на вартість кухні?

1. Дизайнерська задумка. Погонний метр кухні буде тим дорожче, ніж більш відомий майстер займався її дизайном. Так що любителям ексклюзиву доведеться викласти пристойну суму грошей за нову кухонні меблі.

Ті ж моделі, які розробляються дизайнерами фабрики, мають стандартні елементи і призначені для масового виробництва обійдуться вам набагато дешевше.

Їх асортимент досить великий. Це і кутові кухні, і класичні прямі, і різноманітне поєднання різноманітних модулів. Для середньостатистичного споживача наявного різноманітності цілком достатньо.

2. Використовувані матеріали. Цілком логічно. що чим дешевше матеріал з якого виготовляється кухня, тим нижче буде кінцева вартість гарнітура. Найбільш доступні за ціною кухні виконані з ДСП, за тим йде МДФ і замикає список масив дерева.

Збільшити вартість кухні може також використання нержавіючої сталі і комплектація меблів якісним штучним або натуральним каменем. Здорожчать конструкцію і використання скляних елементів. особливо вітражних.

3. Елементи оздоблення. Відбивається на вартості кухні і варіанти обробки фасадів. Так самим недорогим варіантом будуть ламіновані фасади. Облицювання шпоном збільшить вартість.

Далі по зростаючій можна розташувати сталеві оздоблювальні елементи, скло з лакувальним покриттям і фасади, мають багатошарове лакове покриття.

4. Використовувана фурнітура. Чим сучаснішою якісніше і функциональней встановлюється фурнітура, тим вище вартість кухні. Причому збільшитися вона може досить відчутно. так що враховуйте цей момент при виборі “начинки” гарнітура.

Але, варто зазначити, що установка такої фурнітури повністю себе виправдовує і дозволяє не тільки оптимізувати наявний простір, але і відчувати себе на кухні максимально комфортно.

5. Ручна робота. Кожен з нас прекрасно розуміє, що ручна робота дешево не обходиться. Тому, якщо ви вирішили додати до гарнітуру різьблені декоративні елементи, прикраси у вигляді накладок або балюстрад, то будьте готові розлучитися з додатковою сумою грошей.

6. Елементи нестандартних розмірів. За кожен нестандартний елемент в дизайні вашої кухні вам також доведеться доплачувати, навіть якщо матеріалу на нього потрібно менше, а розміри досить скромні. Знову ж має місце індивідуальний підхід.

Таким чином, перш, ніж радіти привабливою вартості кухні, дізнайтеся, що вона в себе включає, щоб надалі вас не чекало розчарування або не довелося викладати суму вдвічі більшу за ту, на яку ви розраховували.