Сайт 1688 на російській мові не представлений – вся інформація на цьому торговельному майданчику опублікована тільки по-китайськи. Відповідно, покупці з України (в переважній більшості) не мають змоги оформити замовлення – не через технічні проблеми або труднощі з доставкою, а через те, що не володіють китайською мовою і банально не можуть ознайомитися з інформацією. Зрозумійте правильно, 1688 – китайський сайт (аналог Таобао), орієнтований, в першу чергу, на внутрішній ринок, тому про зручності іноземних покупців творці цього майданчика замислювалися найменше.

І тим не менше, наявність лінгвістичного бар’єру – це не привід відмовлятися від здійснення вигідних угод, що укладаються в імпорті недорогих і якісних китайських товарів в Україну. Компанія Транс-Агент запропонувала унікальне рішення проблеми мовних перешкод – русифіковану версію сайту 168

Як придбати товари, не знаючи китайської мови?

Питання щодо того, як придбати на тисячу шістсот вісімдесят вісім можна вважати остаточно вирішеним. Компанія Транс-Агент, виступаючи в якості офіційного посередника 1688, пропонує українським підприємцям досконалий сервіс, що дозволяє:

  1. Безперешкодно знайомитися з описом товару, формувати замовлення і робити покупку. Все просто і зрозуміло – русифікований не тільки інтерфейс сайту, але і всі описи до кожної товарної позиції.
  2. Якщо з самого 1688 доставка в Україну не проводиться, то оформляючи замовлення через сайт компанії-посередника Транс-Агент підприємець може не замислюватися над питанням транспортування своїх покупок.
  3. Використовуючи сайт посередника 1688 (Україна) можна здійснити перевірку обраного постачальника, а також звірити вартість і підтвердити наявність. Проведення такої процедури дасть можливість звести до мінімуму можливі ризики.

Компанія Транс-Агент, виступаючи в Україні в ролі офіційного посередника китайської інтернет-майданчики оптових продажів тисячі шістсот вісімдесят вісім надає можливість комфортно, вигідно і швидко придбати необхідний товар (оптову партію – на цьому сервісі співробітництво відбувається виключно в форматі В2В). Саме завдяки діяльності, здійснюваної посередником Trans-Agent, придбання на 1688 стало приємним і доступним! Оперативність формування замовлення, низькавартість, широкий асортимент – все це отримує клієнт компанії Транс Агент, який замовляє товари на 1688, скориставшись сервісом посередника. Забрати посилку можна в Києві або будь-якому іншому місті. І зауважте, всі ці переваги український підприємець отримує за сплату символічної комісії, що стягується посередником.

Китайський інтернет-майданчик 1688 – посередник Trans-Agent з України

Здійснювати придбання через посередника 1688 в Україні Транс Агент в якомусь плані навіть вигідніше, ніж через Таобао і Аліекспресс – вся справа в тому, що на 1688 пропонується можливість придбати не тільки одяг, взуття, товари для будинку, а й сировину, необхідну для виробництва, а також різноманітне обладнання, навіть верстати. Розширений асортимент продукції зайвий раз підтверджує серйозність цього сервісу, його орієнтування на довгострокову співпрацю з бізнесменами.

Врахуйте і той факт, що здійснення повернення товару на тисячу шістсот вісімдесят вісім вельми проблематично. Постачальники, що пропонують продукцію на цьому майданчику, за замовчуванням вважають, що оформляють замовлення підприємці зможуть продати що-завгодно. Так, і ще – придбати на тисячу шістсот вісімдесят вісім вигідніше за все великим оптом. У такому випадку підприємець має всі шанси отримати солідну знижку від виробника продукції!