Гіроскутер – це ультрасучасний передовий засіб пересування, затребуваність на нього прийшла зовсім недавно. Спочатку ці новомодні апарати стали з’являтися у великих містах, тепер же навіть в самих скромних регіонах можна побачити людей, що катаються на гіроскутерах.

Звертайте увагу при виборі насамперед на діаметр коліс, потужність двигуна і ресурсні показники акумуляторної батареї. Гіроскутери оснащені хорошими потужними двигунами, які допоможуть вам пристойно розігнатися.

Головний бонус гіроскутерів – це можливість переміщати пасажира на досить пристойну відстань в найкоротші терміни. Такі прилади прості в експлуатації. Це здається, що баланс дуже важко тримати, насправді ж деякі апарати оснащені самобалансуванням, яке допомагає врівноважити поїздку. Зробити це просто, досить відчути гіроскутер і просто почати кататися.

Гіроскутери призначаються для поїздок по рівній поверхні, є керованими і маневреними апаратами. Після покупки сучасного гіроскутера на сайті luxvelo.ru/catalog/giroskutery/ ви не уникнете уваги і здивованих поглядів перехожих. З плюсів – це компактність і в більшості випадків демократична вартість. Так, існують максимально оснащені наворочені моделі за захмарними цінами, але їх ми сьогодні розглядати не станемо через їх недоступність для масового споживача.

Якого виробника гіроскутеров вибрати

 • IBalance. Даний бренд випускає дуже красиві на зовнішній вигляд пристрою, які радують хорошими потужностями і ресурсом батареї.
 • Razor – це популярний бренд велосипедів, самокатів і багатьох інших товарів екстремального призначення. Моделі цього виробника відрізняються зручністю і легковажністю.
 • CACTUS – відносно нова марка на ринку, виробляє пристрої з хорошою і міцною складанням.
 • Smart Balance – дуже популярний бренд, який виробляє відносно доступні за ціною і якісні по виконанню гіроскутери.
 • Ninebot – найвідоміша китайська марка, виробляє моноколеса, сігвеї і гіроскутери, які так люблять користувачі за хороші потужності і демократичні ціни.

Гіроскутер чимось схожий зі скейтбордом, мода на який поступово згасає. Гіроскутери є затребуваними засобами пересування у дітей, також їх вважають за краще дорослі за зручність і інтерес при катанні. Люди купують даний вид транспорту для поїздок на роботу або з метою веселого проведення часу з друзями в парку.

У 2020 році представлена величезна безліч варіантів гіроскутеров. За дизайном і зовнішнім виглядом вони можуть не сильно один від одного відрізнятися, але за функціями і технічними характеристиками можуть бути різними. У будь-якому випадку на технічні параметри варто звертати увагу в першу чергу.

У рейтингу представлені:

 1. Smart Balance PROPREMIUM 10.5V2
 2. Smart Balance SUVPremium 10.5
 3. Smart Balance Wheel 6.5 APP
 4. GT SmartWheel 10,5
 5. Razor Hovertrax 2.0
 6. SmartBalance Wheel 8
 7. mekotron HoverBoard 10
 8. CARCAM Smart Balance 10,5
 9. Smart Balance 9 Off-Road
 10. DIGMA TB-105

За матеріалами https://luxvelo.ru/brands/.