Однією з найбільш функціональних кімнат в будь-якій квартирі і будинку є кухня. Дизайн приміщення повинен бути таким, щоб перебувати в ньому було максимально зручно і комфортно.

Основні стилі

При створенні дизайну кухні, основна увага приділяється саме стилю. На сьогоднішній день існує безліч напрямків, але, необхідно виділити основні види:

  • прованс. Характерними особливостями цього напрямку є ергономічність і витонченість;
  • фьюжн. В цьому напрямку поєднуються кілька стилів, які гармонійно переплітаються між собою;
  • класика. В інтер’єрі використовується дорога і функціональна меблі з цінних порід дерева.

Особливу увагу необхідно приділити такому популярному напрямку, як лофт. Нерідко на кухнях використовуються фартухи, виконані з цегли.

Обстановку можна вигідно доповнити вуличними ліхтарями. Показати індивідуальність лофт в повній мірі допоможуть дерев’яні балки.

Особливою популярністю серед сучасних людей користується оригінальний напрямок під назвою кантрі. Більш простими словами – інтер’єри в сільському стилі.

Головними рисами цього напрямку є затишок і домашня атмосфера. Використання натуральних матеріалів і світлих відтінків роблять обстановку максимально гармонійної.

Шанувальникам витонченості і лаконічності варто звернути увагу на дизайн кухні в англійському стилі. Простота форм і багатофункціональність – ось головні відмінні риси цього напрямку.

Інші стилі

Крім перерахованих вище видів, для створення стильного інтер’єру на кухні застосовуються такі стилі:

  • модерн. Сучасні рішення відмінно поєднуються з лаконічними формами і практичністю предметів;
  • мінімалізм. Для цього дизайну характерно мінімальна кількість декору і чіткість ліній;
  • арт деко. Для створення інтер’єру застосовуються сучасні дорогі матеріали і навіть, напівкоштовні камені.

Любителям соковитих відтінків і великої кількості світла варто звернути увагу на скандинавський стиль. Завдяки застосуванню таких рішень, інтер’єр виходить легким і ніжним.

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати екологічні матеріали в облаштуванні кухні, придивіться до італійського стилю. В інтер’єрі переважає дерево, камінь і метал.