Якщо ви вирішили поміняти стару кухню або вибираєте кухню в нову квартиру, зверніть увагу на модульні кухні. Ці кухонні гарнітури виглядають дуже ефектно, функціонально, але і варто відзначити їх якість.

Дані меблі підійде для будь-якого простору, так її можна розмістити як завгодно. Можна придбати різну кількість модулів як 2, так і 10 і розмістити їх за своїм бажанням. Якщо захочете змінити обстановку на кухні, змініть модулі місцями й інтер’єр заграє новими фарбами. При переїзді її легко буде розібрати і перевезти.

Переваги модульних кухонь:

  • різноманітні стилі від модерну до класики, впишуться в будь-який інтер’єр;
  • завдяки тому, що кухні збираються з різних модулів, ви можете самі зібрати свою кухню;
  • кухні дуже якісні і можуть бути укомплектовані за вашим бажанням побутовою технікою або ж додатковими модулями (барна стійка, полички);
  • завдяки змінним модулям, при пошкодженні його легко буде замінити на новий;
  • час на виготовлення потрібно менше.

Матеріали: співвідношення ціни і якості

Меблі виготовляють з ДСП, ЛДСП, МДФ і дерево. Меблі з ДСП недорога, МДФ-стійка до перепадів температури і вологи. ЛДСП- його ламинирующий плівкою через це він найефективніший, ну і дерево-йому рівних немає по екологічності і розкішності. Кожен вибирає сам що йому придбати.

Ціна кухонного гарнітура

Остаточна сума буде залежати від кількості модулів, матеріалу ну і від площі і планування, як і на будь-якому ринку, кухні є дорогі і дешеві. Зауважте що вітчизняні кухні набагато якісніше, ніж імпортні, це при однаковій вартості. Якщо робите покупку через інтернет магазин за допомогою калькулятора, розташованого на сторінці, можна розрахувати вартість. Виробники також пропонують кухні економ класу до розкішного класу люкс.

При покупці не поспішайте, розгляньте різних виробників і можна знайти кухню за прийнятною ціною. Не забудьте проконсультуватися з фахівцем, він підкаже, яку форму кухні придбати для вашого простору і розрахує її вартість, а також надати всі необхідні документи. Зверніть увагу на гарантію, чим більше гарантія, значить, виробник упевнений в якості свого товару. Ці невеликі підказки допоможуть вибрати кухню Вашої мрії.