Найчастіше сучасні будинки і квартири нагадують апартаменти королів і казкові палаци. Декор таких приміщень може виконуватися різноманітними способами, а в якості елементів декору використовується фарба, шпалери з незвичайною фактурою та інше.

Декор спальні

Стіни спальної кімнати повинні вписуватися в загальну концепцію приміщення. Це може бути фарба пастельних тонів, ліплення, шпалери з ніжними малюнками і т. д. Головне, щоб в спальні залишалася тепла розслаблююча обстановка. Для декору підійдуть ніжні тиснені візерунки, спокійні тони і не завадять шумопоглащающие матеріали. Також можна вибрати тканинні шпалери і обрамити їх красивою ліпниною, непогано виглядатимуть і красиві фрески. Спальня не повинна бути строкатою, достатньо кількох кольорів, а біля ліжка доречні легкі перегородки з підсвічуванням. Не менш актуальні шпалери з активним малюнком, які будуть підкреслені ліпниною.

Дитяча кімната

Якщо говорити про матеріали для дитячої кімнати, то підійдуть будь-які, які подобаються вашій дитині. Якщо він захоче незвичайний декор, то не слід відмовляти його від цього. Нехай дитина створює власний світ, звичайно, за участю професіонала. Якщо ваш малюк ще занадто малий, то підійдуть монотонні, бажано миються, з них легко відмиваються його художества. При декоруванні дитячої кімнати, не забудьте про вік її «мешканця». Так, діти до восьмирічного віку комфортніше себе почувають в оточенні рожевих, жовтих і помаранчевих тонів. А ось діти старшого віку захочуть оформити свою кімнату в фіолетових і синіх кольорах. При оформленні не забувайте про наклейки, вони зможуть «оживити» будь-яку стіну.

Оформлення кухні

Кухня – це місце, де часто відбуваються перепади температур і підвищена вологість, що може погано відбитися на матеріалах. У деяких випадках на кухні застосовують ліпнину, хоча частіше віддають перевагу фарбам або плитці. Декоратори радять вибирати матеріали смарагдових, блакитних і сірих відтінків. Це дозволяє відтінити «гарячі» місця приміщення. Також бажано витримувати кухню в єдиних фактурах – це зробить її стиль завершеним. При обробці приміщень керуйтеся сучасними трендами. Для цього достатньо зазирнути в каталоги, або порадитися з професіоналами. Це зробить вашу квартиру практичною і ексклюзивною.