У міру збільшення експлуатаційного періоду навіть найякісніші залізобетонні конструкції починають піддаватися негативному впливу атмосферних опадів і сезонних температурних коливань.

Всі ці фактори призводять до того, що з часом запас міцності конструктивних бетонних елементів зменшується і вони починають руйнуватися.

Щоб нівелювати таке згубний вплив навколишнього середовища, поверхні з бетону необхідно гідроізолювати, що дозволить в значній мірі продовжити термін їх життя.

В даний час найефективнішим способом вважається використання гідроізоляції проникаючого типу.

Технічні характеристики

Склад такої влагозащитной суміші складається з портландцементу, мелкодисперсионного кварцового компонента і запатентованої хімічної добавки (склад засекречений), які знаходяться в строго вивірених пропорціях.

Гідроізоляційна суміш Пенетрон здатний глибоко проникати у внутрішні шари бетонних конструкцій. Тим самим вона перешкоджає надходженню капілярної вологи.

Пенетрон в нашій країні користується великою популярністю, тому на будівельних ринках нерідко можна зустріти підробку цього якісного матеріалу, який не має з оригіналом нічого спільного.

Тому купувати даний товар краще у виробника і його офіційних дилерів, які гарантує якість матеріалу. Раніше гідроізоляційний склад фасованої в відра білого кольору, зараз же він поставляється в синіх відрах з герметичною кришкою оранжевого кольору.

Ви можете вибрати найбільш зручний для себе варіант фасування – 5, 10 або 25 кг. Куплений склад, без втрати властивостей, можна зберігати до 1,5 років.

Сфери використання

Гідроізоляційна суміш Пенетрон можна додавати в бетон безпосередньо при його виготовленні, використовувати самостійно для заповнення наявних тріщин (глибиною до 40 см і шириною до 0,4 см), наносити на поверхню бетону (можна в 2 шари).

Доцільні місця застосування:

  • ізолювання підлоги, стін і стелі в тих приміщеннях, які схильні до високої вологості;
  • внутрішнє оздоблення цокольного поверху і підвального приміщення;
  • гідроізолювання басейну;
  • захист бетонного фундаменту від атмосферних опадів і інших вологісних компонентів;
  • захист підземних конструкцій знаходяться поблизу грунтових вод;
  • захист тунельних споруд;
  • гідроізоляція бетонних конструкцій знаходяться в постійному контакті з водою.

Дана проникаюча гідроізоляція буде надійно захищати бетон протягом тривалого часу – 70-100 років, що є дуже значним терміном.

Переваги використання:

1. Можна наносити як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку бетонної конструкції.

2. Покриття наноситься рівномірно на всю оброблювану площу без тріщин і відколів.

3. Можливо нанесення як на новий, так і на старий бетон, без втрати підсумкового результату.

4. Має відмінні адгезіруют властивості.

5. Не треба нанесення додаткового захисного шару з іншого матеріалу.

6. Витримує температурні перепади, стійка до механічного та хімічного впливу.

7. Легко наносити вручну або використовуючи розпилювач.

8. У три рази подовжує експлуатаційний термін бетонної поверхні.

Недоцільно застосовувати Пенетрон на сильно пористих матеріалах (азбестоцементних, пінополістирольних, піно-і газогіпсових, керамзитобетонних, газо- і пінобетонних і т. п.), так як витрата буде дуже великим.

Крім того, не буде ніякої користі і при нанесенні даної ізоляції на ті конструкції, які піддаються вібраційних навантажень.