Модульні картини в інтер’єрі тепер дуже широко застосовуються, як ефективний атрибут, що дозволяє вам додати вашому житлу стильний сучасний вигляд.

Картини завжди були прекрасним інструментом для прикраси інтер’єру практично будь-якої кімнати, підкреслити її сильні особливості або навпаки приховати наявні недоліки. Більш того – вони показники гарного смаку власника житла чи іншого приміщення – наприклад, офісу.

Широке різноманіття зображення дозволяє вам легко вибирати їх для того чи іншого приміщення, як за стилем, так і за кольором, а також за змістом. Ці картини виглядають дуже сучасними, і з ними можна створювати привабливий дизайн практично в кожному приміщенні – не тільки у вітальні або спальні, але і в кухні, наприклад.

Як відомо, такі картини складаються з двох і більше модулів. Чому це необхідно?

Справа в тому, що цей метод надає необмежені можливості для фантазії, оскільки модулі можуть бути розміщені зовсім по-різному: в одному рядку, по діагоналі, бути одного розміру або розміщуватися в порядку убування або збільшення. Але все одно, створюється відчуття цілісності картини, але лише в дуже оригінальному вигляді.

В кінцевому підсумку картина може займати пів-стіни, без відчуття громіздкості. З класичними картинами, зрозуміло, такого б ефекту не вийшло.

Тематик для модульних картин існує величезна, тому вибрати відповідну для інтер’єру не складе труднощів. Важливо не порушувати загальний стиль приміщення, в залежності від його призначення.

Для вітальні вместим об’ємні картини з абстракцією, пейзажами або квітами. Вони виглядають аристократичними і заспокійливими. Можна використовувати зображення на екзотичні мотиви.

Якщо ви бажаєте, щоб зображення знаходилося в центрі уваги, тоді відтінок для стін краще вибирати непомітним, монотонним.