Сендвіч панелі – ідеальний вибір для будівництва промислових і комерційних об’єктів, що вимагають надійності та пожежної безпеки. Їх собівартість відносно невелика, а для монтажу не потрібно великого парку важкої техніки. Середній термін монтажу будівлі з сендвіч панелей – 4-6 тижнів.

Сендвіч панелі- довговічний і надійний будматеріал, який відрізняється легкістю, міцністю, вогнетривкістю і відмінними показниками теплоізоляції.

Сендвіч панелі permoknaservis.ru використовують для будівництва енергоефективних комерційних і промислових комплексів. Процес зведення займає всього кілька тижнів і не вимагає використання важкої будівельної техніки, що в рази скорочує вартість проекту. При цьому будівля надійно теплоізольовані та захищено від вогню, а значить, цілком придатне для зведення таких об’єктів:

  1. ТРЦ і БЦ;
  2. логістичні комплекси;
  3. промислові будівлі і склади;
  4. овоче- і фруктосховища;
  5. спортзали.

Сендвіч панелі здатні прослужити десятки років, якщо дотримуватися технологію монтажу і використовувати тільки якісний матеріал. Тому звертатися за покупкою і монтажем сендвіч панелей потрібно тільки у перевірених підрядників! Такою є компанія «ПермОкнаСервіс», визнана одним з кращих будівельних генпідрядників. Компанія комплексно вирішує всі питання клієнтів, пов’язані з розробкою будівельного проекту і закупівлею матеріалів: консультація, виїзд на об’єкт, складання кошторису, надання будівельної техніки, розкладка і монтаж стінових сендвіч панелей.

Для виконання робіт ми пропонуємо найкращі будматеріали – сендвіч-панелі преміум класу Paneltech (виробництво Польща). В асортименті присутні панелі з наповненням PUR (пінополіуретан), PIR (поліізоціанурат), а також з наповнювачем з мінеральної вати.

Особливості стінових сендвіч панелей

«ПермОкнаСервіс» вибирає краще! Будматеріали, які ми поставляємо на ринок і використовуємо у своїй роботі, відрізняється рядом незаперечних переваг:

  • коррозіостійка обшивка – продукція відповідає нормам PN-EN ISO 12944 та витримує природну вологість повітря в будь-який час року;
  • листи з легованої титаном стали – такий сплав еластичнішою, ніж звичайна
  • нержавейка, завдяки чому кріплення не деформуються при температурних перепадах, а герметик – не відшаровується;
  • вогнетривкість категорії М0 – повна відсутність поширення вогню;
  • міцні кріплення – відкриті, приховані і холодильні (на панелях товщі 120 мм)

У виробництві сендвіч панелей також використовується спеціальне високотехнологічне обладнання – виробнича лінія Puma-5. Її цінність в тому, що вона значно підвищує зчеплення поліуретану і стали. Це у багато разів збільшує термін служби панелей завдяки набагато більшої зносостійкості. Крім того, таке виробництво підвищує якість теплоізоляції: більш міцне зчеплення оберігає від відшарування утеплювач.