Норми споживання газу для побутових користувачів регламентуються на законодавчому рівні.

Показники досить високі – 3,28 кубометра на особу, плюс 5,39 куба на нагрівання води, 10,49 – на опалення. Фактично українці використовують набагато менше природного палива. Щоб скоротити витрати на комунальні послуги, необхідно контролювати витрати. Для цього в будинках та квартирах встановлюються лічильники. Вимірювальні прилади повинні відповідати низці вимог та стандартів.

Як правильно підібрати газовий лічильник?

Підбір вимірювального приладу необхідно здійснювати з урахуванням обсягів споживання, особливостей газової мережі, потужності обладнання (котла, бойлера та інше).

Експерти рекомендують звертати увагу на:

  • точність виміру, що регламентується виробником;
  • стабільність метрологічних властивостей;
  • частоту перевірок та термін служби;
  • кліматичне виконання;
  • максимально допустимий робочий тиск;
  • надійність фірми-виробника.

Багато фахівців рекомендують сьогодні встановити лічильник газу, обравши потрібну модель. Вимірювальні прилади цього виробника користуються незмінно високим попитом, відповідають чинним вимогам у повному обсязі. У каталозі компанії представлений великий асортимент, що дає змогу знайти оптимальний варіант під конкретні умови. На всі моделі діє гарантія.

Що ще необхідно знати про лічильник газу?

Вимірювальні прилади даної категорії встановлюються як усередині, і зовні приміщень. Власнику приватного будинку необхідно віддавати перевагу лічильнику з високим рівнем кліматичного, механічного захисту. Діапазон рекомендованих температур експлуатації повинен відповідати погодним умовам регіону.

Точність вимірів важлива і щодо економії, й у відсутності проблем із контролюючими органами. У процесі експлуатації практично всі прилади починають перекручувати показники. Лічильники високої якості найдовше працюють без похибок. Періодичність перевірки у них триваліша. Це дозволяє забути про обслуговування та заміну на довгі роки. Тож економити на якості не варто.

Додатково при виборі приладу за даним посиланням https://politerm.com.ua/ru/gazovoe-oborudovanie/cchetchiki-gaza/elsters/ слід враховувати напрямок газової магістралі. У продажу є моделі для потоків, що переміщуються зліва направо та у зворотному порядку. Крім того, необхідно звертати увагу на розмір сполучного різьблення. Він повинен відповідати параметрам труби.