Досить багато вільного часу кожен з нас проводить на кухні, тому тут нам має бути зручно працювати і приємно знаходитися. Як правило – це залежить від правильного розташування меблів в ній.

Ось кілька основних принципів планування кухонного інтер’єру:

  • Варто до мінімуму скоротити відстань між кухонною плитою, холодильником і миттям для збереження сил і часу при переміщенні між ними. У такому варіанті будуть дуже зручні маленькі кухні, так як її площа не враховує інший планування.
  • При виборі меблів для інтер’єру кухні необхідно купити кухонний стіл. Стіл один з найважливіших елементів інтер’єру на кухні. Не менш важливі і шафки, вигідніше шафи з дверцятами, тому що в них велика корисна площа, а в шафах з висувними ящиками зручніше зберігати дрібні і невеликі предмети.
  • Між варіантами кухні кутовий і лінійної, зверніть увагу, яку площу вони займають, оскільки кутовий варіант займає багато місця і досить місткий. Спочатку потрібно розрахувати площа кухонного приміщення, а вже потім вибирати варіант меблів. Якщо в кухні, крім плити, буде розташовуватися інша вбудована техніка, то в плануванні кухонних меблів повинні враховуватися розміри цих елементів.
  • При плануванні, над кухонною плитою, навісних шаф обов’язково потрібно пам’ятати, що це місце призначене для розміщення витяжки, тому розміщувати тут шафи досить небезпечно. У виборі навісних шаф потрібно дивитися не тільки на те, як вони красиво виглядають, але і враховувати зручнішим для користувачів. В інтер’єр великої кухні відмінно вписується барна стійка, а в маленьких кухнях, при великому бажанні, можна створити її подобу, збільшивши стільницю. Барну стійку стандартних розмірів, при маленькій площі кухні, розміщувати не рекомендується.
  • Вибираючи фурнітуру для кухні не слід забувати про зручні речі, таких як: навісна система на стінах кухні для розміщення різних аксесуарів (поличок, гачків, бутилочниц і ін.). При виборі матеріалів меблів для кухні, потрібно враховувати, що вони всі повинні піддаватися мийці і витримувати вологе прибирання, а матеріал, з якого зроблені стільниці, повинні витримувати високу температуру.

Грамотний підхід і правильний розрахунок гарантовано допоможуть вам зробити ідеальний вибір меблів для кухні.