Застосування альтернативних варіантів електростанцій для видобутку енергії – це популярне рішення, яке поєднує в собі вигідну вартість, загальну якість, практичність, зручність експлуатації і інші властивості.

Застосування альтернативних варіантів електростанцій для видобутку енергії – це популярне рішення, яке поєднує в собі вигідну вартість, загальну якість, практичність, зручність експлуатації і інші властивості. Правильне і уважне ставлення до вибору оснащення такого плану, як солнечные станции под ключ, дозволяє отримати всі необхідні зручності.

На даний момент відшукати таке обладнання можна в спеціальній компанії, яка надає великий асортимент оснащення за вигідною вартості, а також майстри можуть провести монтаж при обліку найдрібніших деталей робочого плану. До того ж попередньо надається точна консультація з усіх питань для формування надійності і точності при експлуатації.

Основні переваги

При виборі сонячної електростанції обов’язково потрібно враховувати потужність, продуктивність, основні технічні та практичні параметри, оскільки саме так формується надійність в цій справі. Окремо варто виділити і такі переваги такої станції, які і стали основними в формуванні популярності:

 • Надається висока потужність і продуктивність обладнання під встановлені норми.
 • Надається привабливість покрівлі за рахунок такої системи, що і виключає будь-які проблеми.
 • Обов’язково враховується технічна якість, оскільки самі методики виробництва такого обладнання дуже популярні і затребувані.

На даний момент сонячні електростанції дуже популярні, але важливо правильно проаналізувати технічні властивості, загальне оснащення, робочі якості, тому і потрібна попередня консультація з боку майстрів своєї справи для розумного вибору і монтажу.

Існує п’ять основних місць для встановлення сонячних батарей – це:

 1. скатна покрівля
 2. плоска покрівля
 3. фасад
 4. земля
 5. сонячний трекер

Перевагою установки сонячних батарей на пласкій покрівлі є можливість вибрати оптимальний кут нахилу сонячних панелей для отримання максимальної генерації. На відміну від плоских поверхонь при установці сонячних панелей на скатних покрівлях доводиться використовувати той кут нахилу, який заданий при влаштуванні покрівлі. Таким чином сонячні панелі можна встановлювати на навісах і спорудах в приватних домоволодіннях і на будівлях і спорудах підприємств і організацій.

Сонячні панелі на баластній системі кріплень

Баластова система кріплень для сонячних панелей є звичайним каркас для кріплення фотомодулів, встановлений на бетонну основу. При цьому м’яке покриття покрівлі – мембрана або руберойд – абсолютно не пошкоджуються. Такий спосіб монтажу сонячних станцій досить надійний, швидкий і не порушує гідроізоляцію покрівлі.

Кріплення для сонячних панелей на пласкій покрівлі

Як кріплень для сонячних панелей можуть використовуватися три види конструкцій:

 • оцинкований каркас
 • алюмінієвий каркас
 • зварений каркас з чорного металу