Металопрокат вважається однією з найбільш популярних галузей в промисловості, будівництві, комунальному господарстві. Багато виробів прокату неможливо замінити і роблять дуже відповідальні завдання – розглянемо ключові галузі використання.

Арматура та куточок – види прокату, що застосовується в будівництві

Заводи, будівництво та роботи з ремонту, спорудження доріг і виробництво верстатів – в кожній з галузей використовується металевий прокат, представлений десятками виробів різного призначення і формату. В умовах стрімкого зростання темпів будівництва інтерес на вироби прокату, зокрема http://metallobaza.biz/catalog/setka-rabitsa.html, досить високий.

Взяти хоча б такий простий на вигляд продукт металевого прокату, як арматура. Це сталевий пруток, який робиться за технологією гарячекатаного прокату, застосовуваний для армування монолітно бетонних і монолітних конструкцій будівництва. Саме цей маленької за розміром компонент впливає на те, наскільки якісним, стійкої і довговічною буде будівля.

Або куточок – ще 1 вид сортового металевого прокату, він собою являє гнутий профіль. Його сфера використання – це будівництво, де куточок застосовується для зміцнення конструкцій з металу і додання їм міцності, а ще меблеве виробництво, дизайн та ін.

Використання прокату в виготовленні машин і комунальної галузі

Повсюдне використання вироби прокату знайшли в області виготовлення. Заводи по виготовленню верстатів, автомобілебудівні компанії – робота таких галузей просто неможлива без застосування продуктів металевого прокату, які використовуються і як індивідуальне виріб, і як заготовки для отримання матеріалів, які потім застосовуються у виробництві певного товару.

Наприклад, з листів роблять автомобільний кузов, даний же вид металевого листового прокату застосовується у виготовленні побутової техніки (холодильників, електричних плит), а ще в виготовленні верстатів. Нагадаємо, що виробництво гарячекатаного листа – це одна з найбільш популярних галузей.

Ще 1 популярний вид прокату – це труби, які застосовуються в промисловості і комунальному господарстві. Труби мають різний діаметр і перетин, вага і довжину (може досягати 12 метрів).

Застосування труб потрібно скрізь, де необхідно організувати перевезення твердих (сипких), рідких, газоподібних та інших видів середовищ. Це будівництво нафтопроводів, газових магістралей, водомірних вузлів і т.д. Власне нафтогазова й комунальна галузі вважаються основними споживачами трубного металевого прокату.