Важко уявити заміський ділянку або приватний будинок без місцевої каналізації, яка забезпечує комфортні умови проживання протягом усього року. Щоб правильно реалізувати септик на ділянці, буде потрібно пропрацювати кожну дрібницю і почати з проектної документації. Для це підбираються проектні організації, замовляється документ і розраховуються особливості щодо ділянки.

Зверніть увагу, що для реалізації поставленого завдання вам обов’язково знадобиться каналізаційний люк та кришка для нього від pltg.com.ua/nestandartnyye-izdeliya/кryishki-lyukov, кільця і бетон для забезпечення осідання твердих частинок каналізаційних відходів. Глибина вибирається залежно від кількості санвузлів і проживають людей. Оптимальною вважається до 3 метрів. На ділянці зазвичай розміщується мінімум 2 ями, одна зливна для води, інша для твердих речовин, які потрібно періодично викачувати.

При вибір комплектуючих необхідно опрацьовувати зручність експлуатації і обслуговування каналізації. Наприклад, для приватного краще використовувати люк каналізаційний пластиковий. Він відрізняється достатньою міцністю, естетичною красою і практичністю використання. Все це важливі позиції, які є гарантом практичною експлуатації.

Якщо вам потрібно купити каналізаційний люк або інші комплектуючі з доставкою по Росії, тоді вам слід звернутися до фахівців компанії «Полімертехгруп». Це професійне представництво, яке займається вузькопрофільними роботами протягом тривалого періоду часу. За час діяльності компанія зібрала ідеальний асортиментний ряд, створила практичні умови співпраці і надала оптимальний сервіс. Уточнити нюанси по продукції можна безпосередньо на сайті фірми.

Люки для оглядових колодязів каналізаційних і водопровідних мереж, виконані з полімер-піщаної композиції – це нове покоління, яка з кожним днем завойовує все більшу популярність. І цьому є логічне пояснення: полімер-композитний матеріал має ряд істотних переваг перед його традиційними аналогами.

Ця продукція користується активним попитом, так як має ряд переваг:

  • Полімерний каналізаційний люк гарантовано прослужить понад півстоліття;
  • Матеріал «байдужий» до негативних впливів навколишнього середовища: для нього абсолютно нешкідлива луг, кислота і ультрафіолетові промені. Як наслідок, на такому полімерному люку не може утворитися грибок або корозія. Також він витримує перепади температури зміни від -45 до +60 С;
  • Конструкція з полімер-піщаної композиція не включає в себе металеві деталі. Це дійсно важливий плюс: мисливці за металобрухтом не сприймуть ваше майно як цінний для них об’єкт;
  • Вартість полімер-піщаної продукції відчутно нижче виробів із чавуну та інших аналогічних;
  • Легка вага таких товарів – це черговий бонус: це полегшує всі монтажні роботи та дозволяє скоротити витрати на транспортування і навантаження. Середня вага полімерного каналізаційного люка – 40 кілограмів, а це значить, що в період зимових заморозків у вас не виникне жодних проблем з його відкриттям.