Давайте з вами розберемося, як купити недорого хорошу кухню і залишитися при цьому задоволеними. Всі поради від наших експертів в цьому питанні. Розглянемо, на яких опціях можна заощадити і не втратити в якості.

Якщо ви вибираєте найдешевший варіант кухні, то не варто звертати увагу на погонний метр виробу, цей критерій суто відносний. Виробники складають ціну на погонний метр з найдешевших матеріалів і з найдешевшою фурнітурою і комплектацією. Тому ваш варіант кухні буде за ціною зовсім інший в результаті.

Починати кухонне питання потрібно з дизайн проекту! Спочатку робіть ту кухню, яку ви хотіли б бачити у себе вдома, з тієї комплектацією і тему матеріалами, вже потім будемо вирішувати питання ціни. Надалі, з майстром професіоналом, ви зможете вирішити, що залишити, а що поміняти у вашій кухні без шкоди її зовнішності і функціональності.

Перед походом в салон або дивлячись каталог на сайте, визначте для себе вашу максимальну ціну, щоб вже було на що надалі орієнтуватися.

Як вибрати салон кухонь?

Є кілька моментів в цьому питанні, давайте їх розглянемо:

  1. найголовніше, чи є у вашому оточенні вже той, хто купував і залишився задоволений кухонним гарнітуром. Ось, значить і них і потрібно замовляти, у перевірених компаній.
  2. відповідальність перед покупцем. Наскільки фірма надійна, полягає договір, обумовлюються терміни, стабільна чи остаточна ціна, чи є гарантії. Все це дуже важливо знати, перш ніж замовляти кухні.
  3. виробничі потужності, чим їх більше, тим швидше і якісніше зроблять ваше замовлення.

Якщо ви ще не знаєте який салон кухонь в Києві краще, то ми даємо вам посилання вище. Це команда професіоналів.

Чи набагато дорожче кухня на замовлення?

Якщо розглядати питання про ціну, що дорожче кухня на замовлення або готовий варіант, то ми сміливо відповімо, що готова кухня економічніша! Так, але якість у неї в рази гірше, адже за низькою ціною завжди стоїть погана якість, особливо, якщо щось робиться на потік. Зазвичай в таких речах виробництво знаходиться далеко в якомусь великому виробничому місті, де претензії до якості продукції приймаються через пень колоду, то справа замовлення кухні у місцевого виробника – набагато надійніше!

У кухнях на замовлення, ви можете замовити економ-варіант, але якість готового варіанту все одно буде вище, ніж у вже готових кухонь. Все дуже просто. Вибір завжди залишається за вами.