Розповімо секрети укладання мозаїчної плитки, зануримося в деталі і тонкощі втілення оригінальних дизайнерських ідей в інтер’єрі.

Декоративна мозаїка: великий вибір, низькі ціни

Плитка-мозаїка дозволяє створювати неповторний дизайн інтер’єру. Комбінуючи декоративну мозаїку зі звичайною керамічною плиткою, легко отримати унікальну ефектну композицію. Така плитка використовується не тільки для стін, але і для підлоги. Мозаїчні елементи гармонійно виглядають в будь-якій кімнаті.

У каталозі інтернет-магазину https://leoceramika.com/ru Ви можете вибрати і купити не тільки декоративну мозаїку під клей, але і на клейовій основі для стін. На сайті пропонуються колекції таких марок, як Antarra, Artens і Vidrepur.

Що являє собою декоративна мозаїка

Плитка-мозаїка – це безліч маленьких елементів, скріплених разом. Основою служить будівельна сітка або самоклейка. При необхідності плиткове полотно легко ріжеться на частини потрібного розміру. Гнучкість матеріалу дозволяє облицьовувати нерівні поверхні. Варто врахувати, що краї нерівні.

Вирішуючи, яку декоративну мозаїку купити, звертайте увагу на матеріал виготовлення, наприклад, алюмінієву мозаїку можна використовувати у вологих приміщеннях. Для самостійного монтажу зручний облицювальний матеріал на самоклейках.

Декоративна мозаїка виготовляється з різних матеріалів, тому ціна товарів значно відрізняється. У нашому каталозі представлена плитка з:

  • кераміки;
  • мармуру;
  • скло;
  • скломаси;
  • металу.

При поєднанні в рамках єдиної композиції декоративного мозаїки з різних матеріалів досягаються цікаві комбінації. Оригінальним рішенням буде поєднання мармурової на підлозі і керамічних на стіні.

Мозаїка з кераміки і керамограніта

Керамічна мозаїчна плитка на сітці відрізняється від керамогранитной тим, що перша, як правило, призначена тільки для настінного укладання, в той час як друга універсальна.

Сучасні виробники кераміки і керамограніта можуть надати цьому матеріалу будь-який зовнішній вигляд: мармуру, каменю, дерева, бетону або навіть металу. Стосується це і мозаїки. Вибір квітів, форм, розмірів і малюнка практично безмежний. Вона може бути матовою або глянсовою. У настінної мозаїки часто використовуються декоративні вставки з позолоти, скла або металів. Єдине, що не підвладне кераміці і керамограниту – це напівпрозорість чіпів.