Приготування їжі на відкритому вогні – чи ні найдавніше заняття людини. Тому ми так любимо, вибравшись на природу, скуштувати смаженого на грилі соковитого стейка. А жителям приватного сектора і ходити далеко не треба: поставив мангал на задньому дворі – і насолоджуйся в будь-який сезон!

Звичайно, кожен хоче вибрати на сайті https://smartmag.biz.ua/elektricheskie-grili/ кращий гриль в залежності від своїх вимог і умов експлуатації. Магазин Smartmag надає найкращі умови доставки та оплати, а також широкий асортимент якісних товарів.

Чим відрізняється гриль від мангала

Досить часто я чую від людей вживання слова “гриль” і “мангал” в єдиному контексті. Хоча відмінності в конструкції досить прості: на мангалі смажать на шампурах і вугіллі, а на грилі – на решітці (платформі) і на відкритому вогні. А ще у гриля є таке пристосування, як кришка (або притискна панель).

Грилю потрібна кришка потім, щоб товсті шматки стейків, наприклад, Ріваїв, встигли “дійти”. При закритій кришці автоматично гасне вогонь (м’ясо на згорить), і продукт доводиться до готовності завдяки акумуляції тепла і рівномірному його розподілу в замкнутому просторі.

В результаті сильного прогріву м’ясо швидко виходить з одного боку, з хрусткою скоринкою, а з іншого – соковитим, з потрібним ступенем прожарювання. А на мангалі в силу більш низьких температур блюдо готується трохи повільніше.

А ще класна фішка полягає в тому, що в деяких моделях грилів можна зрушувати паливо в певні зони. Тобто, готувати продукти на вогні, а потім відсувати їх, тим самим зменшуючи вплив спека.

Порівняння грилів: види і класифікація

Класифікація грилів включає в себе кілька ознак, розібравшись в яких, ви легко зможете вирішити, який варіант для вас більш прийнятний.

Вугільний гриль

Це найпопулярніший вид. Купити вугілля можна в будь-якому маркеті, розпал не представляє складнощів – продається спеціальна рідина. Жар досить сильний, а це значить, що їжа буде готуватися швидше.

Дров’яний гриль

Стейк або овочі, приготовані на дров грилі, виходять найсмачнішими, самими ароматними. Можна використовувати різні породи дерев, і в залежності від цього буде змінюватися смак їжі.

Електричний гриль

Останнім часом електрогрилі вельми популярні. Це пояснюється варіативністю габаритів, нескладним доглядом, широкої виделкою цін і можливістю встановлювати агрегат прямо на кухні.

Електричні грилі бувають:

  1. Безконтактними. Цей вид мало підходить для будинку, оскільки під час приготування через відкриту спіралі виділяється багато диму. Однак якщо встановити потужну витяжку, то чому б і ні. У свою чергу цей тип ділиться на шампурний, вертикальні, планетарні і креслень.
  2. Контактними. Поверхня таких агрегатів може бути з чавуну, кераміки або стали. Досить популярні притискні моделі, які можуть мати як гладку, так і рифлену поверхню. Останню очищати важче, але зате вона залишає на продукті характерні смуги, як від справжнього гриля. Крім того, їжа в такому грилі готується швидше, а відрегулювати відстань між пресами, можна готувати продукти різної товщини.
  3. Комбінованими. Як зрозуміло з назви, такий електрогриль поєднує в собі ознаки контактних і безконтактних моделей.

У електрогрилі повинна бути функція відключення живлення в разі перегріву.

Отже, вугільний або дров’яної підійде для приватного сектора, де люди живуть постійно. Для дачі, де ви не так часто буваєте, краще вибрати компактний агрегат, який можна буде замикати під замок. Ну а для квартири ідеальний варіант – електрогриль.