Підбір настінного світильника для будинку дуже важливий, тому що невірний вибір пристрою може погубити навіть найкращий дизайн інтер’єру, а правильно обрана модель чудово впишеться в нього і підкреслить ваш вишуканий смак.

Класифікація настінних світильників (бра)

Під час покупки настінного світильника на сайті https://www.quantula-l.com ми найчастіше спираємося не просто на функціональність пристрою, а ще й на наявність допоміжних функцій / дизайну. Перед тим, як вибрати модель освітлювального гаджета, пропонуємо розглянемо, які настінні освітлювальні пристрої для санвузла та житлових кімнат найпопулярніші, в чому їх переваги.

Лампи-світильники

Настінні світильники є найдешевший варіант для додаткового освітлення, а ще здебільшого несуть в собі декоративну роль для інтер’єру, ніж функціональну. Зазвичай у таких моделей відсутній торшерний ковпак, а лампа сама по собі не закрита за допомогою додаткового короба.

Освітлювальні прилади з настінним кріпленням для освітлення призначені для кімнат, в яких немає підвищеного рівня вологості і різких температурні перепади. У зворотному випадку пристрій швидко зіпсується, а потім і зовсім перегорить.

Стельові

Освітлювальні прилади з кріпленням до стелі і стін – це мініатюрні варіації люстр з розміщеним збоку кронштейном для вертикального монтажу. Даний варіант зручний тим, що він не займе багато простору. Досить часто такі моделі настінно-стельового типу пристроїв для освітлення вибирають в ролі додаткового освітлення над зоною з косметичним столом або диваном в поєднанні з головною люстрою.

Вологостійкі

Вологозахищені світильники з настінним кріпленням є оптимальним варіантом для лазні або санітарного вузла. Корпус пристрою міцний, добре спаяний і зводить до нуля потрапляння всередину вологи, що і знизить ризик замикання головного елемента. Більш того, світлові вологозахищені елементи споживають досить мало електричної енергії, а ще економічні в застосуванні.

Настінні світильники на сходи будинку зручні ще й для монтажу в санітарному вузлі або навіть в кімнатах з сильними температурними коливаннями. В останньому випадку слід вибрати вологозахищені моделі освітлювальних пристроїв з галогенними лампами. У зворотному випадку, функціонування простої лампи накопичення, незважаючи на повну «захист» конструкції, буде недовгою.

Настінні бра

Більшість людей помилково вважають, що самі по собі бра і світильники з настінним кріпленням – це одне і те ж. Головною ж відмінністю між такими двома типами пристроїв для освітлення є спосіб підключення до електричної мережі. Якщо прості пристрої освітлення підключені до головної мережі електрики, де виводять особистий або суміжний вимикач, то бра оснащені спеціальним проводом, який буде підключений в розетку.

Перевагою проводного варіанти стало те, що для монтажу потрібно лише вкрутити кронштейн в потрібне місце, а також розетка в безпосередній близькості. В майбутньому провести демонтаж бра теж не складе труднощів.